Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hány fokig szoktatok kitereget...

Hány fokig szoktatok kiteregetni a szabad levegőre? Itt ma 8°C volt, és már ilyen büdös "füstszagúan" hoztam be a ruhákat.

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akármeddig, de a faluban ugye minden szhart rádobnak...
2021. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Egész télen is kinn szárítom a ruhákat. Nem lesz "füstszagú", igaz, hogy errefelé normális emberek élnek.
2021. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Még kint, nincs rossz szag. Budapest
2021. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát ja, itt is a lyukas gumicsizmától a döglött macskáig minden megy a tűzre. Ne teregess kint.
2021. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ki hallott már ilyet, ezt hogy logikáztad ki?! A kiteregetett ruhák szaga a kötnyezetnek a szagától függ, nem a hőmérséklettől! Szmog vs. tiszta levegő vagy egyéb (füst, gané), ha úgy jobban tetszik!
2021. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Melegben nem gyújtanak be minden szarral, sőt semmivel, mert hideg időre tartalékolják.
2021. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
A környezetemben sok az új ház, viszont a szomszédom egy "régről maradt" házikóban él, és már elkezdett fűteni egy pár napja. Szó szerint, mikor kimentem az udvarra csípte a torkomat! Sajnos minden szemetet eltüzel! Én is elgondolkodtam, hogy jó illatú mosószerre és öblítőre költök és más miatt bűzösek lesznek a frissen mosott ruháink! Tavaly is emlékszem lestem, hogy merről fúj a szél, hogy ne legyen tiszta bűz a ruha. Bent meg nehezebben szárad. Felháborító számomra is, hogy más miatt így járjon az ember! Mellesleg szeméttel nem is tüzelhetne. Eddig még én is kiteregettem, télen is ki szoktam kivéve ködben, ha nem érzek füstöt. Sajnos jártunk már úgy, hogy nagyon büdösek lettek a ruháink.
2021. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös, igenis van köze hozzá. A hidegben minden szagot magukba szívnak, és még lassan is száradnak. Ezért lesznek "büdösek".
2021. okt. 10. 09:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm a választ😁
2021. okt. 10. 09:24
 10/11 flora08 válasza:
Van teraszunk, de egyáltalán nem tergetek kint, maximum cipőt tettem ki száradni. Az oka, hogy sajnos nincs leaszfaltozva az utcánk, ezért ha elmegy előttünk egy autó, mindent beterít a por. Amit lehet, szárítógéppel szárítok, amit nem, azt bent teregetem, és megy mellette a páramentesítő. Korábban lakásban laktunk, ahol az előtér viszonylag tágas volt, de zárt. Rengetegen teregettek a lakás elé, én akkor sem tettem, mert volt aki ott dohányzott, meg a lakás ajtaját kinyitva szellőzette ki a kajaszagot :/ Úgyhogy ha azt érzed büdös van kint (füstszag), akkor már ne tedd ki.
2021. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!