Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akciósillat.hu nevű oldalról...

Akciósillat.hu nevű oldalról rendeltetek már illatgyöngyöt? Jó illata van? nem illan el?

Figyelt kérdés

Eddig Auchan saját márkásat használtam árban elég korrekt volt viszont ezen az oldalon nincs 800Ft 200g szóval sokkal jobban megérné. Ha van annyira jó nekem már jó vétel lenne. Eddig sose hallottam erről az oldalról Árukeresőn találtam rá megbízható boltnak nézz ki vélemények alapján viszont nem találtam az általuk kínált illatgyönggyel kapcsolatos véleményt.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. okt. 11. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Egy próbát megér, ennyi pénzért.

De én nem bízom az ilyesmiben, olyan nincs, hogy valami olcsó és jó is egyben.

2021. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Auchanos is "olcsó" (1200Ft 200g) és hetekig illatosak a ruhák a szekrényben és abból kivéve is, egész lakásban hihetetlen jó illatot csinál a gép ezért is szeretem, csak amit láttam ezen az oldalon 800Ft sincs valami 760ft körül...

A lenor meg 2000Ft fölött és asszem abba kevesebb is van.

Én abba nem hiszek hogy csak a márkás dolgok jók :D nagyobb a marketing és azt fizeti ki az ember. Próbálkozni nem akarok mert 1500 a kiszállítás is és többet rendelnénk hogy jobban megérje.

Hátha rendelt már onnan valaki, megvárnám a válaszát.

2021. okt. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!