Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Más is rájött már? A kis...

Más is rájött már? A kis coccolino öblítő erősebb illatú,míg az ugyanolyan de 1800ml-s gyenge silány.Ma vettem észre mert van itthon egy kicsi félig,meg most vettem egy nagy blue splash-t

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem a legtöbb túl erős, ezért én kapásból háromszorosra hígítom, mert nem szeretem azt a síkos öblítős érzést. A ruhák többsége úgyis megy a szennyesbe egy hordás után.
2021. okt. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Ja, hát több méreg több szag. Mit vártál?
2021. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

A kissebbre rá van írva, hogy koncentrátum. Vagyis, kevesebb kell belőle.

Alapból én a fehér, sensitive öblítőket szoktam venni, de én is pont a héten csapongtam ki egy Coccolinora, Heavy Nektar vagy valami ilyesmi a fantázia neve. A flakonba beleszagolva nagyon kellemes, vaníliás szantálfás illata volt. Mostam vele egy adagot, mikor teregettem akkor is nagyon jó illata volt. De mikor megszáradt olyan tömény, szúrós szaga lett. Elviselhetetlen.

2021. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt az, másrészt hamisítják. Kínaiban, vásárokban ne vegyél mosószert.
2021. okt. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Ezt én is észrevettem, de ugyanúgy a silan és a lenor öblítőnél is.

Igyekszem mosószerből és öblítőből is a legnagyobbat megvenni, gondolván, hogy úgy takarékosabb, de öblítőből visszatértem a kicsi vagy közepes kiszerelésre, mert a nagy xxl kiszerelések valóban gyengébb illatúak :(

2021. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a kulonbseg a pici Ultra Sensitive és a nagy Sensitive között ?
2021. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!