Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Enyhe füstszagban teregethetek...

Enyhe füstszagban teregethetek a teraszon szerintetek? Mennyire veszik át a ruhák a bűzt?

Figyelt kérdés

Bocsássatok meg a talán hülyének hangzó kérdésért, még "kezdő" háziasszony vagyok, és ez az első őszünk kertes házban.


Szeretném még kihasználni ezt a pár szép napot még a szabadban teregetésre, viszont valamelyik szomszéd valószínűleg sz*rral fűt, vagy én nem tudom. Lehet túl érzékeny az orrom. Nem annyira átható a bűz, de azért érezni.


Ti hogy szoktatok ilyenkor teregetni? Volt már, hogy füstösek lettek a ruháitok?


Köszi!



2021. okt. 19. 09:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképpen átveszik, mert a füst az hamuval és pernyével jár együtt és a hamu beleszárad a rostok közé.
2021. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Minél jobban kimosod a szennyeződéseket az anyagokból, annál több újat képesek magukbaszívni.

Vagyis, hogy füstszagú lesz a ruha.

2021. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
* magukba szívni
2021. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát ez szuper :( köszi a segítséget!
2021. okt. 19. 10:00
 5/22 anonim ***** válasza:

Jó környéken lakunk, csak szeret néhány jobb ember tüzelni...az állandóan füstszagú ruhákat megúnva az egyik menyem családostúl elköltözött egy tizedik emeleti panelba..

...ott nincs füst, de más probléma annál több..

2021. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Fűtési szezonban már hideg van a kinn teregetéshez, nem szoktam. Volt, hogy reggelre a köd miatt vizesebb lett, mint volt.
2021. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron sem szoktam kiteregetni, a nap nagyon megfakítja a ruhákat.
2021. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Egyébként akkor hogy szoktatok teregetni?


Nekünk pl. még nem kell fűtenünk, de a szobai 21-22 fokban azért nem száradnak olyan hatékonyan a ruhák.

2021. okt. 19. 12:29
 9/22 anonim ***** válasza:

Szárítógép. :D

Amúgy meg anyukám pl a radiátor elé rakja a szárítót és kész - persze NEM közvetlenül rá a radiátorra, hanem fél-1 méterrel odébb, de úgy hogy érje a meleg. Így nagyjából hamar megszárad neki minden.

2021. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Vettem egy szárítófunkciós párátlanító készüléket. Sokkal hatékonyabb mint egy szárítógép, nem mennek össze a ruhák, nem fakulnak, kopnak.

Ezt egyszerűen odateszem a szárító elé, 4-5 óra múlva száraz egy adag ruha. Nyilván ha meg van pakolva vastagabb ruhákkal a szárító, azért több idő kell neki. Télen-nyáron ezt használom.

2021. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!