Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki mennyit takarít?

Ki mennyit takarít?

Figyelt kérdés

Nekünk 2szoba,konyha,fürdő ès fojosó van de nem győzök màr ennyit takarítani,felporszívózok ès estère megint lehetne.

Teljesen kivagyok már,mit rontok el?vagy honnan jön ez a sok piszok?

Barátnőm mondja hogy neki elèg egy hèten egyszer ha porszívózik,èn meg minden nap csinálom ès fel is mosok.

Vegyek erősebb porszívót vagy mit csináljak már?



2021. okt. 21. 14:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Full belvarosi lakas, nagyvarosban.

Ket naponta porszivozok,felmosok, hetente portorles, es a csaptelepek ciffezese, naponta-ketnaponta mosok.

Naponta mosogatok, letorlom a konyhapultot.

A konyhaszekrenyek belsejet evente ketszer torlom at

Mosogepet havonta egyszer uresen 90 fokon atmosom.

Szonyegeket 3 havonta szodabikarbonas-folyekony vanish szonyegtisztitoval tisztitom.

Az ablakokat evente ketszer pucolom, a fuggonyoket evente ketszer mosom. (Egyebkent fujos flakonba toltottem oblitot es desztillalt vizet - nem poshad be) es mindennap atszoktam fujni a textil feluleteket. Igy mindig frissen mosott illata van.


Igy azt tudom mondani hogy elfogadhato tisztasag van, hozzatennem, 1,5 szobas lakas, ket haziallattal, kb 50-60nm

2021. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
11 helység, ebből 5 szoba. Heti 1x porszivozas mindenhol, heti 1x furdoszoba és wc takaritasa, heti 2x mosás.Rendetlenség nincs, mert elrakodunk mindig. Portorles alkalomadtán. Tudom, változtatni kéne, de szornyen utálom, sok és lusta vagyok. Utálom a takarítást! Idősebb leszek, vagy magam élek, biztos fizetek takaritonot, legalább ablakmosasra.
2021. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!