Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nano kézi gőztisztítót valaki...

Nano kézi gőztisztítót valaki használta már?

Figyelt kérdés
Vélemények?

2021. nov. 6. 21:30
 1/8 anonim válasza:
77%
Én csak a nanosuit-ot ismerem, Nomád használta a Crysis-ben.
2021. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kéziek nem sokat érők. Kevés gőz, nyomás szinte "0".
2021. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A Rovus.hu oldalról néztem.


Azt írja hogy 1100 watt teljesitméy, azert sok egy ilyen géphez. Ezert gondolom hogy jól lehet.

2021. nov. 7. 11:44
 4/8 A kérdező kommentje:
2021. nov. 7. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Kis teljesítménnyel nem is fog vizet forralni. A nano kifejezés ne tévesszen meg.

Gőzölős vasaló 1800-2400w, vízforralók úgyszintén.

A rendes gőztisztításhoz kb 3 Bar gőz kell. Ezeknél nincs. A kéziek semmit sem érnek, nincs is ilyen paraméterük. Vannak gőztisztítók jók ( karcher).

Megfelelő tisztítófejek, gőznyomás.

Hasonlítsad a sima vízzel mosáshoz, és a nagynyomású sterimobok teljesítményét. A gőztisztítók is így vannak.

2021. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Én sok-sok éve vettem valamelyik barkácsáruházban Pingvin névre hallgató hasonlót. Háztartási takarításra nem igazán tudom, hogy hol és miként lehetne felhasználni, mert egyszerűbb módon meg tudok oldani mindent. Finom asztalos és bútorrestaurátor munkáknál viszont nagyon hasznos pl. régi enyvezések felpuhítására, vékony falemezek felgőzölésére hajlításhoz stb.
2022. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én matrica eltávolításra használom. Fürdőszobát csak az álljon neki, akinek van rá egy egész napja.
2022. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 és hogy hogy tísztít?
2022. jan. 5. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!