Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kávéfoltos lett a matrac,...

Kávéfoltos lett a matrac, hogyan szedjem ki?

Figyelt kérdés

Reggel kiömlött a kávé a matracra, azonnal mosogatószeres vízzel kezdtem el kiszedni, majd szórtam rá szódabikarbónát, próbáltam a citromlevet is, de nem jött ki, csak halványabb lett. Mindenhol azt írják, mossam ki a matracot, de nem is értem, hogyan gondolják, hogy a 160x200-as 50 kilós IKEA-s matracot rakjam be a gépbe... :D Nem cserélhető rajta a huzat.

Mit tegyek? El kellett jönnöm otthonról, már csak délután 2 körül fogok tudni vele valamit kezdeni. Vanish folteltávolító jó lehet?



2021. nov. 19. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Megpróbálhatod a Vanish-t is, de létezik házhoz menő szakszerű matractisztítás is.

[link]

2021. nov. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Dm-ben van marhaepe mosószappan kb. 300 ft. Nem tudom mosógépen kívül is ki tudja e hozni a foltot, egy próbát megér. Nekem olyan foltokat kiszedett egy mosás alatt pikkpakk, amit előtte 3-4x mostam Ariellel és társaival de a folt nem is halványult. Hátha tudod a matracon is alkalmazni 🤞
2021. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyu! Én egy világos színű szőnyegből szedtem ki a kiömlött kávénak a foltját, próbáld ki.

Mivel semmiféle folttisztító nem volt itthon, ezért befújtam sima borotvahabbal, majd fehér ronggyal kidörzsöltem belőle a foltot.

száradás után nem maradt nyoma. Ezért bátorkodom ajánlani.

2021. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos azt is próbáltam instant, de nem használt. Végül a szódabikarbóna vált be, úgy ahogy, végülis nem látszik, csak a dörzsölés miatt ugye kicsit bolyhosabb az anyag.

Sose kávézzatok az ágyban, ha drága a matracotok! :D :D

2021. nov. 20. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!