Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik varrógépet vegyem ?

Melyik varrógépet vegyem ?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Ez az első varrógépem. Meg szeretnék tanulni varrni ruhákat, de nem tudom hogy melyik lenne a legjobb. Ezeket néztem . Nem tudom mi fontos egy varró gépnél . Szóval ha tudtok segíteni hogy melyiket vegyem vagy tudtok ezeknél jobban akkor írjatok . Köszönöm 😘

25/N



2021. nov. 25. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Naumann gepet vegyel! Az altalad kinezettek bovlik.
2021. nov. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy bernette-t vettem a feleségemnek vagy 6 éve. Lényeg, hogy fém alkatrészes legyen, szabad talp sokszor jó, és a megfelelő öltésminta. Azóta hibátlanul megy. A Naumann gépek is jók, de sok más gép is van ami jó. Nekem a márkát varrógépes és egy varró ismerős ajánlotta.

És olyan helyen vedd, ami szakbolt, nézd meg, és ki is lehet próbálni. A garanciát is jobban tudod érvényesíteni. A szakboltnak nagy előnye a netes nagyáruházzal szemben.

Árukeresőn biztos vannak vélemények is.

Utolsó linkednél keresgélj inkább.

A Pfaff is nagy márka.

Megtanulni szinte bármelyiken lehet, de egyes beállítások, mint cérnafeszesség pláne anyagtípustól függően olcsó gépen lehet kinlódás. Bármikor elővéve jó. Sztem egy 10-20 at tegyél még hozzá.

2021. nov. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ajánlanám, és vannak hozzá kiegészítők ha késöbb vennél

[link]

2021. nov. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár napja érdeklődött itt valaki egy használt NAumann után... A neten tán 12e volt.

Ezek az NDK-s gépek még az atomrobbanást is túlélik! :)

Fémből vannak, és elnyűhetetlenek!

2021. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel még nem is tudsz varrni, ezért feleslegesnek tartok egy drága sokfunkciós gépet. Én a helyedben elsőnek egy nagyon egyszerű és olcsó használtat vásárolnék, gyakorlás céljából. Azután ha belejöttél, lehet tovább lépni.

Én pl. orosz varrógépen tanultam meg annak idején az alapokat és ezeket agyonütni sem lehet.

Ráadásul már 5ezerért is vehetsz egyet.

[link]

2021. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!