Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom eltüntetni a...

Mivel tudom eltüntetni a kínaiban vett cipő erős szagát?

Figyelt kérdés
Csak itthon vettem észre azt a tipikus és elviselhetetlen szagot. Tudok valamit tenni ellene? A cipő tetszik, nem dobnám ki szívesen. Általában nem itt veszek cipőt, ezért eszembe sem jutott megszagolni, csak itthon csapott meg az a vegyszer szag.
2010. szept. 9. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van erkély, akkor oda , ha nincs, valami szellős helyre akaszd ki egy madzagra felkötve, hogy jól átjárja a levegő. Talán segit.
2010. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szódabikarbónával szórd a belsejét, hagyd benne egy éjszakára és másnap szórd ki belőle és a szagnak nyoma sincs.
2010. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek a szódabikarbónára, hogy kiszedi-e, kipróbálom.
2010. szept. 9. 11:29
 4/11 anonim válasza:
100%
Külföldön túrázás közben találkoztam kínaiakkal, és nem fogod elhinni, de ugyan ilyen szaguk volt..
2010. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon gáz! De minek van ilyen szaga? Milyen vegyszer ez? Én arra gondoltam, hogy valamilyen méreg, hogy pl. az egér ne rágja meg, míg ideér a szállítmány, vagy ne penészesedjem meg az áru.
2010. szept. 9. 11:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A szódabikarbóna is jó, de én legutóbb szilikagéles macskaalmot töltöttem vékony zokniba és azt dugtam bele a cipőbe. Nem vicc, a szilikagél erős szagelszívó tulajdonságú.
2010. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Most kiraktam az erkélyre és tettem bele szódabikarbónát, ha nem segít, akkor a macskaalmot is megpróbálom.


Köszi mindenkinek!

2010. szept. 9. 21:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Kicsit megjártam a szódabikarbónával, esett ma az eső és a levegő párájától a por összeállt, vízzel ki kellett öblíteni a cipőt, remélem nem lett tőle baja. Bár tiszta műbőr, gondolom így nem árottam neki.
2010. szept. 10. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A macska alom tuti. Én kipróbáltam. A cipőt pont ma dobtam ki, mert szétment, de nem volt büdös.Azóta tovább fejlesztettem, és csináltam ugyancsak harisnya zokniból egy alom golyót, és betettem a hütőbe. Oda is kiváló.A zöldséges fiókban van.
2010. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából az a gondom, hogy ez a cipő kívülről is büdös. Jó lenne tudni, hogy valójában mitől ilyen szagúak ezek a kínai cuccok. Vegyszer, vagy az anyag már magában.
2010. szept. 11. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!