Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért áll a víz a mosószeradag...

Miért áll a víz a mosószeradagolóban mosás után?

Figyelt kérdés

Elöltöltős mosógépem van, ilyen kihúzható "tálcás" adagolóval. Folyékony mosószert használok. A gép másfél éves kb.


Egy ideje áll a víz a mosószer helyén mosás után. Egész sok, majdnem tele a rekesz. Eleinte nem így volt, ezért furcsa nekem.


Valami eltömődhetett? Nem takarítottam ki valamit amit kellett volna? Gondot jelent? Mit tehetek?


2022. jan. 28. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen időnként szoktad kivenni a fiókot, és teljesen áttakarítani?
2022. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Változó, nem mindig ugyanolyan gyakran használom a gépet. Néhány mosásonként kiszedem és megnézem, ha látok benne lerakódást vagy bármit akkor takarítom, ha nem akkor visszarakom.
2022. jan. 28. 12:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért kérdeztem, mert ha kiveszed, akkor látszana, hogy a "leeresztő" rész el van-e tömődve, vagy sem...
2022. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Soha nem volt eltömődve, néha az alján áll egy kis trutyi ha már rég tisztítottam, de soha nem volt benne túl sok. Épp ezért nem értem, hogy van még beljebb is valami amit tisztítani kellene, vagy mi...?
2022. jan. 28. 12:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Így szét tudod szedni, ahogy az electrolux leírja?


[link]

2022. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A felső rész körbekefézése eddig kimaradt, nem tudom hogy az okozhat-e ilyet, de kiderül hamarosan. Köszönöm a választ, mindenképp kipróbálom! :)

(Pont electrolux gép, szóval találó a link.)

2022. jan. 28. 12:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a felső részen lévő esetleges penész nem okoz ilyen dugulást... Inkább csak csúnya ill. rossz érzés, hogy ott van...
2022. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Minden nap felteszi valaki ezt a kérdést… miért nem kerestek rá előbb?

A válasz még mindig az, hogy takarítani kell a mosószer adagolót!!

2022. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Rendszeresen nézem ezt a topikot, én még nem igazán láttam ezt a kérdést. Amikor kiírtam, akkor se ajánlott hasonlót.

Az adagolót szoktam takarítani, ahogy fentebb írtam. :)

2022. jan. 28. 13:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az adagoló tisztításakor belesek a lyukba is alul-felül. Ahol lefolyik a mosószer, azt is fogkefézni szoktam.
2022. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!