Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki milyen mosogatógép tablettá...

Ki milyen mosogatógép tablettát használ?

Figyelt kérdés

Whirlpool gépem van, kaptam hozzá Jar Platinum mintát. Eddig tetszik.

Kicsi a gép, minden nap indítom.


Milyen gyakran végeztek a tiéteken tisztítást? (Üresen, csak egy tisztító adalékkal indítva a programot)


2022. febr. 6. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Somatot használok. Mintábak a siemens géphez finish-t adtak, de mivel gyakran mondom, higy ...szomat már, ha valami bem sikerül, így ott volt tudat alatt a márkanév.
2022. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

A Jar tabletta nekem nagyon habzott, majdnem tönkre tette a gépet, kicsi gépbe meg felesleges is a tabletta, az a 12 terítékes gépekre van tervezve, csak ezt sehol nem írják.

Nekem évek óta a folyékony Somat vált be, nagyon szépek az edények tőle. A szűrőt hetente kitisztítom, magát a gépet 2-3 havonta szoktam átmosni.

2022. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

soha nem vettem ilyen túlárazott cuccokat.


A sajátmárkás (aldi, lidl, dm, müller) tabletták is tökéletesek, sokszor 10 ft-os darabáron lehet kapni akcióban.

De nekem a hagyományos por+öblítő megoldás jobban bevált. Lehet adagolni a mennyiséget az edények szennyezettségétől függően. Ha bent van három napi reggelizőtányér, bögrék, poharak - akkor teljesen fölösleges hosszú programot, sok mosószerrel elindítani.

2022. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Így van, ezért szeretem én is a folyékony változatot. Kevés mennyiség is tökéletesen elmosogat. Volt, hogy a férjem el is felejtett bele tenni, a gép úgy is teljesen tisztára mosogatott.
2022. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

#4: ilyen már velem is előfordult... :-D :-D


A forró víz, plusz erős vízsugár megteszi a hatását önmagában is. :)


(nyilván nem ráégett, erősen zsíros fazekakra gondolok...)

2022. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Én sokféle tablettát használtam már kezdve Finish, Somat, Jar tablettán át a W5 és a Tandil tablettákig és igazából nem vettem észre közöttük lényeges különbséget így azt szoktam venni amelyik éppen akciós. Én gélt nem használok mert csak akkor indítom el a gépet ha tele van. Én kb 2 havonta egyszer pucolom ki a szűrőt és végzek rajta tisztító mosást Tandil mosogatógép tisztítóval.
2022. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

6: én is a Tandil tisztítót használom, két flakon tán 600 ft.


Nem is értem, ki veszi meg darabonként 1300-ért a márkás tisztítót (finish. stb.) - ugyanaz van benne, mint a Tandilban. :)

2022. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: igen. Én akkor használtam Finish tisztítót amikor a tabletták mellé adták, de csak önmagában nem venném meg azt.
2022. febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Discounterekben saját márkás vagy no Name tabletták.

Ugyanolyan jó a tisztító hatásuk mint a drágább tablettaknak. Utóbbinál a márkanevet ( nomen ist omen) a marketinget kell megfizetni.

Legutóbb mikor elfogyott a Finish tabletta ( akciós volt) a Lidl-ben vettem egy no-Name csomagot. Talán 900 Ft volt. Ugyanazt tudja amit a nagy híres-neves testvérei.


A tisztítási fok sok mindentől függhet nemcsak a tablettától. Pl. gép, beállítás, edények helyes bepakolasa etc.

2022. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Finisht használok, szigorúan glamour napokon veszem féláron!

Nálunk mindig tele van és 70fokon megy, mert mindig van benne olajos-zsíros-húsos. Csak akkor nem mosogat szépen ha összecsúsznak edények

2022. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!