Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér ruhákhoz való mosóporral...

Fehér ruhákhoz való mosóporral moshatok színeset és feketét is?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy véletlenül fehér és világos ruhákhoz való mosóporból rendeltem 20kg-os pakkot... Nagyon ki vagyok most ezen akadva, nem néztem a leírást. A Lenor Spring Awakening a kérdéses szer. Nekem javarészt sötét ruháim vannak, illetve színesek, ha ezzel fogok mosni egész évben, akkor ki fogja szedni a színüket? :/

2022. febr. 12. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne,mert a fehér ruhákhoz való mosószerek tartalmazhatnak oxidáló hatású fehérítő összetevőt, ami roncsolhatja a színes ruhák festékanyagát. Tartalmazhat optikai fehérítőt, ami megtapad a textilen, a feketének szintén nem tesz jót.
2022. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
1-2 mosástól semmi bajuk nem lenne, de hosszú távon roncsolja, fakítja őket. Próbáld meg visszacseréltetni.
2022. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor veszek helyette másikat, ezt pedig eladom, vagy visszaküldöm a webáruháznak.

Hát, jó nagy szívás! :D

2022. febr. 12. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
#3: Háát sok sikert, de nem biztos, hogy menni fog, elvégre nincs minőségi problémád a termékkel. Bár állítólag X napon belül elállhatsz a vételtől. Vegyél fehér cuccokat :-)
2022. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Kifakítja és visszaküldheted.

2022. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kapcsolatot az ügyfèlszolgàlattal. Mond le a rendelèst.
2022. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A mosópor sokáig eláll,majd csak elhasználod.
2022. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már írtam nekik, hogy ilyenkor vissza lehet-e küldeni és meg is hirdettem, hátha :D
2022. febr. 12. 17:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!