Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » "gondozást vállalok" -olvastam...

"gondozást vállalok" -olvastam egyik újságban. Szerintetek mennyiért jön el, mennyit illik ajanlani /Óra ?

Figyelt kérdés
Vidék, kis város

2022. márc. 1. 17:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Csak ennnyi a hírdetés ? Mert akkor felejtős.
2022. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
kertgondozás?
2022. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Találgassunk, vagy megkérdezed a hirdetőt?!
2022. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Idősgondozás , logikus .


Akarom látni kb.mebnyire reális az amit majd ö mond.

2022. márc. 1. 17:51
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

Tehát továbbra is találgassunk, hogy mennyire ápolandó az illető??

Tud-e magáról vagy alzheimeres? El tudja-e látni magát vagy félóránként beszarik??

Stb...stb...

2022. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Kisbabás anya vagyok és ha gondozást vallal lehet azt is vállalja hogy a babammal legyen amíg alszok, pihenek.. mert éjjel sokszor fel kell keljek hozzá, a férjem nagyon későn ér haza stbstbstb, a lényeg kellene vki aki a babámmal elvan míg csinálom zavartalanul a munkám vagy pihenek.

Ezért érdekel hogy egyáltalán belevágjak.

Plusz költöztünk is, és tényleg szükségem van vmire aki elvan kicsit a babával, esetleg megeteti.

Köszönöm

2022. márc. 1. 18:20
 7/26 A kérdező kommentje:
Ma is egész nap kómás voltam, a kicsi alig alszik nappal legtöbbször csak 20-45 percet ami arra elég hogy én épp egyek vmit.
2022. márc. 1. 18:21
 8/26 A kérdező kommentje:
Akkor?
2022. márc. 1. 18:23
 9/26 A kérdező kommentje:
Vkire -elírta a telóm
2022. márc. 1. 18:24
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha idősgondozást vállal, akkor valószínűnek tartom, hogy az időseket tudja megfelelően ellátni, illetve ahhoz van jobb esetben szakképzettsége. Ha van neki képzettsége és dolgozott már az egészségügyben akkor az idős emberekkel van tapasztalata. És szerintem sem te, sem a babád nem tartoztok az idős korosztályba.


Inkább keress egy olyat akinek ez a végzettsége és ne egy idős gondozót akarj felvenni. Szerintem biztos van a környékeden babysitter vagy valami ilyesmi aki tud segíteni neked.


Ja és az éjszakai gondozást 90%, hogy nem fogja elvállalni, mivel az időseket is általában nap közben látják el. Akinek meg kell éjszakára is valaki az vagy valami otthonban van, vagy a család segít neki.

2022. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!