Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb, legtartósabb...

Melyik a legjobb, legtartósabb illatú mosószer és/vagy öblítő? Hol szerzed be?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mióta újra mosóporral mosok, szinte mindegyik öblítő tartós. Amíg folyékonnyal/kapszulával mostam, csak azoknak az illatát lehetett érezni. Most Tandil mosóport használok, Lenor orchideás öblítővel. Fél kupak öblítőtől is illatozik a ruha. Mondjuk azt én már nem szeretem, amikor az emberek húzzák maguk után az öblítő csíkot.
2022. márc. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Miért kéne, hogy a ruhák is annyira illatosak legyenek, ha úgyis illatos a tusfürdőnktől kezdve a dezodoron át a parfümig minden?
2022. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem kell hogy annyira illatos legyen, hogy elájuljon tőle a 2 méterre lévő ember is. csak szeretném, ha szolidan megmaradna a ruhában az illat, mert hiába a mosószer, öblítő, 0 illata van a ruháknak 😕
2022. márc. 19. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ott a mosógéppel, a mosási szokásaiddal, vagy a száradással van a gond.

Én negyed kupak Lenort rakok egy adaghoz, illatozik minden.

2022. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nekem most nagy kiszerelésű Silan öblítő van, a sötét ruhákhoz folyékony Perwoll, a színesekhez Lenor kapszula. Tele töltöm az öblítő tartályt, mégsincs illata a ruháknak. Ellenben a mosógépen érzem a kapszula illatát napokkal a mosás után is. 30-40 fokon mosok általában, törülközőket 60 fokon. Teregetni a szobában szoktam ruhaszárítón, de ekkor se nagyon érzem az öblítő illatát. Igaz, ezért az öblítőért annyira nem kár... déli határról hozta egy rokon, valahogy nem a régi silan illat, pedig azt szerettem. De zöld lenort sem éreztem a ruhákon ezelőtt. :/

Min kellene változatnom, hogy jó legyen?

2022. márc. 19. 19:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve milyen boltban veszed az öblítőt? Nálunk a boltokban sok szlovák cucc van, még a tescoban is... lehet azok nem a jobb minőségűek?
2022. márc. 19. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:

A szlovák cuccok sajnos nem a minőségről híresek :( én a Müllerben veszek német piacra szánt termékeket.

De az is “baj”, hogy a kapszulának nagyon erős illata van, nem nyomja el az öblítő.

Próbáld meg, hogy a mosógépet csak háromnegyedig rakod ruhával és csak annyi öblítőt tegyél bele, amennyi a flakonra van írva.

Illetve ha nem tudnak a ruhák szellős helyen száradni, akkor beposhadnak. Erre a megoldás egy párátlanító gép, lehetőleg olyan, aminek van szárító funkciója.

2022. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

sajnos a közelben nincs Müller :/ de akkor kovetkezőre drogériában vásárolok, hátha jobb lesz a helyzet.

sokat szellőztetek a szobában ahol száradnak a ruhák, szóval nem valószínű hogy beposhadnak :)

köszi!

2022. márc. 19. 21:33
 9/10 anonim ***** válasza:

"Akkor ott a mosógéppel, a mosási szokásaiddal, vagy a száradással van a gond."

Vagy a szaglásával. Lehet, hogy (talán csak részben) elvitte a covid...

2022. márc. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
semmi baj a szaglásommal :)
2022. márc. 21. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!