Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Most vettem egy hűtőt, de...

Most vettem egy hűtőt, de használtat tiszta volt, de én átmostam ecetes vízzel. Elég annyi, vagy mással is mossam át?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én átmosnám flóraszeptes vízzel is. Az a biztos szerintem. Az ecet is fertőtlenít, de ki tudja..
2010. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Én nem használnék klóros fertőtlenítőszert olyan helyen, ahol aztán élelmiszert tartok. Szerintem az ecet tökéletes. Amúgy meg nagy eséllyel az előző tulajdonos is rendeltetésszerűen használta, nem székletmintákat tárolt benne.
2010. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kicsit furcsa szaga van még... olyan mintha amivel kimosták a hűtőt azt nem szárították ki belőle, csak kimosták aztán becsukták és jólvan... az ki fog majd belőle menni? vagy mossam át még egyszer?
2010. szept. 16. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Mosd át szódabikarbónás vízzel. Magába a hűtőbe is tehetsz szódabikarbónát egy kis dobozban, vagy tálkában, szagtalanít.
2010. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt használatba veszed, 1-2 hétig szellőztesd, aztán közvetlen használat előtt is mosd át még egyszer.
2010. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!