Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Férfi öltöny nadrág ülepe...

Férfi öltöny nadrág ülepe bevág. Lehet bővíteni?

Figyelt kérdés

Elvittem varróhoz. Szépen felavatta és kicsit szőkített a száron.


De most még bevág az ülepe a fenékbe.


Lehet bővíteni? Hogy ne vágjon be.

Belül az ülepnél egy csíkban van anyag, olyan mint a nadrág külseje. Így két irányba egy csíkba. Nem tudom ez ér e valamit.


A lényeg, h lehetne bővíteni az ülepet?

Vagy ehhez kellene ugyan olyan anyag valahonnan?

Vagy ez nem olyan bonyolult dolog?



2022. máj. 5. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt a varrónőtől kellett volna megkérdezned. Ő ért hozzá, hogy mennyit lehet ott kiengedni belőle. De leginkább csak a derekánál szokás. ott szélesebb ez a "plusz anyag" belül.


Lehet, hogy maga a fazon nem neked való, nem illik a feneked anatómiájához. Ha a szárát beszűkíted, ott meg kiereszted, elég amorf szabás lesz belőle szerintem...

2022. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó teljesen. Csak a fenéknél bevág. Ha ott 2-4cm bővebb lenne akkor szerintem teljesen jó volna.


Hívom a varrót holnap.

Csak érdeklődök addig, h ez az

"ülep bővítés" egyszerű dolog vagy...?

2022. máj. 5. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Látni kéne, hogy hány cm varrásráhagyás van ott a kérdéses részen az ülepénél. Ugyanis nem elég ha fél cm marad, mert egy szellentésre végigreped... :-D
2022. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attol fugg mennyi anyag van ott
2022. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a képet....

Hát talán a varrónő ki tudja egyenesíteni ezt a trapéz alakú varrásráhagyást, de akkor a derékméret is bővebb lesz. Mindenképpen az ő véleményét kérdezd meg, mert én ugyan szoktam varrni itthon - de átalakítást utálok csinálni. :-D

2022. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!