Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A légkondi belső egységét...

A légkondi belső egységét mivel tudom fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
Tavaly hívtam szakembert aki kitisztította, de akkor megnéztem hogy ezt én is meg tudnám csinálni. [Főleg hogy 20 ezer forint volt.] Egyedül azt nem tudom, milyen fertőtlenítőt kellene venni hozzá, ami nem tesz kárt a klímában. A rossmannban vagy Dm ben kapható valami erre a célra? Előre is köszi.

2022. máj. 9. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


De én inkább valami ilyesmit javasolnák.


https://www.youtube.com/watch?v=dJl9F3q610o


[link]

2022. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Magasnyomású mosóval inkább ne. Vékonyak a lemezek, azonnal összehajlanak a nyomástól.
2022. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 Mással nem lehet normálisan kitakaritani (persze nem max nyomáson), vagy te mivel csinálod?
2022. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kezdőnek nem ajánlgatnám, ennyi.


Én vízcsapról csinálom, van egy egyedi gyártású fej, amivel,egyszerre egy úgy 10cm nyi bordát átmosok.

2022. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igy át gondolva valoban egyetértek.
2022. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Beltéri egységet magasnyomásúval? Olvastátok a kérdést?

Én a beltérihez vettem ilyen tisztítósprayt, azzal a leírás szerint jó alaposan befújom, majd megjáratom. A beltérit természetesen. A kültérinél a fertőtlenítés kevésbé fontos

2022. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gabesz147 ***** válasza:

Én az árukeresőn is látható BIGMAN sprayt vettem, jó, ki kell járatni nyitott ablaknál tisztítás után. De a többi is biztos jó.

Ha koszosabb akkor óvatosan gőzzel, utána spray.

Gőzborotva alatt ilyet értek, nem ipari monstrumot:

[link]

2022. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszosnak biztos nem koszos mert tavaly ki lett tisztítva [magasnyomású mosóval is] és azóta nem túl sokat ment. Itt csak a fertőtlenítés lenne most a cél. Ok köszi a válaszokat. Az áruketesőt én is néztem csak reméltem hogy nem kell rendelni, hanem kapható itt is valami a Dm-ben vagy Rossmannban erre a célra ami másnak már bevált.
2022. máj. 10. 19:50
 9/10 gabesz147 ***** válasza:

A DM és Rossmanba nem látok sprayt, az OBI ban nem muszáj rendelni, ha van a közeledben, lefoglalás a közelben lévő áruházban, kötelezettség nélkül, 3 napig tartják, nem kell végigjárni az áruházat, és így biztos van.


A Praktikernél is van személyes átvétel, ha a szállítási díj miatt szeretnéd így.

Ez a Bigman, ami én használok, meglepően drága lett, ez nem biztos, hogy azt jelenti, hogy jobb a többinél.


Nem tudjuk hol laksz, mennyit mozogsz. Én pesti vagyok, itt több a lehetőség, ez igaz.


[link]


[link]

2022. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi mindenkinek.Végülis a netről rendeltem,mert vidéki vagyok és itt sajnos sem obi sem praktiker nincs.
2022. máj. 12. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!