Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ahol gyerekek is vannak,...

Ahol gyerekek is vannak, meddig bírja a mosógép, mennyi időnként vesztek újat?

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 09:54
 1/8 A kérdező kommentje:
A ruha mennyisége miatt szempont csak a gyerek ehhez a kérdéshez. ;)
2022. máj. 11. 09:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb 8 éve vettem (Whirlpool felültöltős) egyelőre nincs baja. Előtte majdnem 20 évig ment a másik.

Heti 3x, napi 2 mosás.

A mostaniakkal nem tudom mi a helyzet.

2022. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Samsung elöltöltős kb. 9 éve megy, 3 gyerek átlag napi 1-1,5 mosás.
2022. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
20 éve ugyanaz van.
2022. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem két gyerkőcöm van, de én nem mosok naponta. Sosem értettem, mikor az anyukák mondják, hogy màr egy gyerek mellett is megy a mosógép minden nap.

Az élettartam attól függ, hogy milyen géped van és hogy azt mennyire tartod karban.

2022. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4 gyerekünk van.

BOSCH gépünk volt, kb. 6 évesen cseréltük a nagycsaládos gépvásárlási akcióban nagyobb Gorenjére. A BOSCH még utána 6 évig ment a szüleimnél. A Gorenjével sok gond volt, sokat költöttünk a javítására. Jó barátunk lett a szerelő. Aki azt javasolta, hogy ne vegyünk drága gépet, mert nem garancia a minőségre. Olcsót keressünk és olyat, ami nem A vagy B osztályú, mert kevés vízzel egyik sem mos szépen. Vettünk egy Qilive gépet az Auchanban. Nagyon szépen mos. Eddig hibátlan. És magyar nyelvű a programok felirata rajta. Ha tönkremegy, veszünk egy újat. Ez a fogyasztói társadalom. Sodródunk az árral. Átvitt értelemben és de facto is ;)

2022. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sághegyi Péter válasza:
100%
Az (ugrálós) Hajdú - 23 év, utána Whirpool - 3 év, utána Zanussi - 10 év, most egy éve Elektolux. A többieket mindig tönkremenés okán és szerelő szerint gazdaságtalan javítási költségek miatt cseréltem.
2022. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40
2022. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!