Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Másnál is van, hogy a mosókaps...

Másnál is van, hogy a mosókapszula burok nem olvad el teljesen és ráragad a ruhákra?

Figyelt kérdés
Ariel kapszula.

2022. máj. 29. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Épp pár napja kerdezte vki h miert foltosak a ruhái mosás utan. Sokan a kapszulara tippeltünk.
2022. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Én a mosogatógépnél tapasztaltam.

( ebben a tekintetben összeesküvés-elméletem van: a magyarokon próbálják ki ezeket a "fejlesztéseket").

2022. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami 40 fokos gyorsprogramot használsz? Mert ott könnyen lehet, hogy ideje sincs rendesen feloldódni a kapszulának.
2022. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem 40fokon 1 óra alatt vagy feloldódott teljesen, vagy nem... de olyan is volt, hogy a pólóba "ragadt" egy része, gondolom ahogy forgott a dob, beleesett a pólóba, aztán ott is maradt. érdekes, mert olyan 50db kozeli lenor tasakot vettem, mire a végére értem, addigra kezdte el ezt csinálni... pedig semmin nem változtattam ez idő alatt. azóta inkább mosóport használok mosószódával keverve.
2022. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Soha nem tapasztaltam ilyet. Valószínű, hogy sok ruhát teszel a dobba.
2022. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mosókapszula is ugyanazt próbálja leutázni, mint amit a mosógép is csinálna a tartályába öntött mosószerrel. Fokozatosan ereszti ki a tartalmát, ami azt jelenti, hogy sok idő kell neki, mire feloldódik a vízben. A következtetés az, hogy gyorsprogramot használsz, ami nem jó kapszulához.
2022. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen volt már ilyen (nem tudom milyen márkájú kapszula), amikor az ajtót bélelő gumi résbe beleragadt és csak a fele oldódott fel. De egy kb 30 perces gyorsporgramot használtam, így az is lehet az oka.
2022. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen főleg fekete ruháknál , fehérnèl nincs gondom ezzel
2022. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nyilván a mosókapszula és a mosógéped tudja, hogy milyen színűeket mosol 😁
2022. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!