Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A 60 literes szemeteszsák...

A 60 literes szemeteszsák miért kicsi a 25 literes kukába?

Figyelt kérdés
Komolyan, rá van írva a műanyag szemetesre, hogy 25 liter, vettem bele 60 literes zacskót és kicsi.
2010. szept. 18. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne viccelj! nekem is 25l szemetesem van, és jó bele teszkós poppy névvel ellátott zsák. szemetes szintén teszkós
2010. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a boltban valami vicces pofa kicserélte két méret papírgyűrűjét és te tul.képpen valami sokkal kisebb zsákot vettél a 60 literes papírral? Olyan könnyen kicsusszannak a papírgyűrűből, úgy lehet cserélgetni, ahogyan csak akarják (meg akinek a roggyant agya erre kattan :=) )
2010. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a szája túl keskeny?
2010. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát sajna 4 csomaggal vettem belőle, 20 db 60 literes, Auchanban Müllbeutel nevű és egy törökbálinti cég forgalmazza. Van rajta egy honlapcím is, azt hiszem megkérdezem tőlük... :)
2010. szept. 19. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem cserélt ki senki semmilyen papírt. A 10 l-es szemetes gyűjtőhöz 60 l-est kell venni, mert a 30 l-es szélét nem lehet visszahajtani. A 110 literes kukás edényhez pedig kicsi a 150 l-es szemetes zsák. Jó néhány gyártmányt kipróbáltam, mindre igaz, nagyon kis eltérés van köztük.
2012. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a szemeteszsák mérete 99,99% hogy passzol ahhoz ami rá van írva, aki nem hiszi, mérje le mérőszalaggal és számítsa ki. azért tűnhet kicsinek a kukához mert a legtöbb esetben a kuka keskeny és magas, míg a szemeteszsák alacsony és nagy a szája. tehát hiába mindkettőnek ugyanakkora a térfogata ha más a magasság és az átmérő, nem fog belepasszolni. a keskeny kukában a szemeteszsák nem tud "kidagadni" a maximális méretére.
2017. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!