Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik olyan mosószer, ami...

Létezik olyan mosószer, ami valóban tisztára mos, illetve kiszedi a foltokat?

Figyelt kérdés

Ariel mosószert használok (folyékony vagy kapszula), de néha az az érzésem, hogy ugyanolyan foltosan veszem ki a ruhákat, mint ahogy betettem. Itt nem a zsíros ételfoltokra gondolok, tudom, hogy azt elő kell kezelni, de pl. a galléros pólók nyaka, vagy egy egyszerű tenyérnyom, fű.

Betartok minden szabályt, nem tömöm meg a gépet, nem használok rövid programot, a gép nem régi, a fűtőszál is működik.

Mit rontok el?


2022. jún. 7. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha ilyen nehezen eltávolítható foltok vannak, és előkezeled, akkor is foltos marad? :-O
2022. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha előketelem, akkor is marad benne valami. De akkor miért vegyem meg a mosószert is, meg vegyek folttisztítót is?

Tudom, nem ez a világ problémája, de úgy dühít 😁

2022. jún. 7. 12:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Én sajátmárkás mosószereket használok (aldi, dm, müller) - nincs ilyen problémám... Igaz, már nincsenek kisgyerekeink.


A 200 ft-os Gallseife (dm) folttisztító szappan nálam minden makacs foltot kihoz. És időtlen időkig elég egy darab.

2022. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom a sajátmárkás termékeket és a szappant is :)
2022. jún. 7. 12:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Keress tesztet!

A reklámozott mosószerek átlag közepesen szerepelnek cserébe jó drágák.


Vannak olcsóbb ( jade) vagy sajátmárkásak, amelyek ennyi vagy jobbat nyújtanak olcsóbban.

2022. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A folyékony mosószerekkel én is jártam így korábban. Amikor áttértem a DM és a Müller sajátmárkás poraira, megoldódott a probléma. Pedig 40 fokon mostam, nem szuperrövid programmal, nem tömtem meg sosem a gépet.
2022. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Spee mosópor a Color is meg az Universal is kituno. Hatekonysaga messze jobb mint az Ariel / Persil-e
2022. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy elolvastad a könyvét, de feltételezem. Ha nem akkor pótold.

Egyébként tisztában vagy a vizetek keménységi fokával? A ruhát lemérted mosás előtt szárazon? A mosószer leírását elolvastad? Kimérted a lemért ruháknak megfelelően?


A fő külön tétel, az a folttisztítás kategóriája (folttisztító benzin) és nem az általános mosásé. Viszont a gallér és kéz zsíros lenyomatát ki kellene szednie.


Pamut ruhát pamutprogrammal mosod? Előmosást szoktál használni?

Mi a gép pontos neve?

2022. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*fű
2022. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8: az elmúlt években már szinte minden mosással kapcsolatos kérdéshez leírtad, leírod ezeket, úgyhogy szerintem nincs, aki nem így csinálja ;)

A víz nem kemény, vízlágyító van a házban. A folttisztító szappannal valamelyest megoldódott a probléma.

2022. júl. 13. 20:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!