Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az tényleg igaz hogy hogy...

Az tényleg igaz hogy hogy lefolyó tisztitók semmit se érnek? Dugulás ellen,kérlek ne ìrd hogy a szódabikarbóna plusz sósav mennyire jó.

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
20 liternyi lerakódott zsírt nyilván nem fog feloldani 1 flakon egyik márkából sem.
2022. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
A semminél több, időnként érdemes vízkő ellen önteni bele valamit, de a lerakódott hajszál, kajamaradék, stb ellen semmit sem ér.
2022. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Igaz. Kipróbáltam minden csodaszert, nem segített.
2022. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem bevált, de nem a ráírt módszerrel (tegyek bele fél flakont 20 percre). Bedöntöttem a fefolyóba egy egészet este, reggel forró vizet engedtem rá, és azóta tökéletes.
2022. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ mitől és milyen sok cuccról van a dugulás.

Csőgörény esetleg?

[link]

És a wv pumpát se zárd ki csak vigyázz hogy ne pont szemben állj vele mikor kifelé húzod mert ha esetleg kijön valami akkor te is kapsz belőle.

[link]

2022. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem mondom azt, hogy azt az erős lúgot próbàld ki a kezeden, mert elég veszélyes. De a lúgok oldják a szerves zsíros lerakódást. A duguláselhárítok pedig nagyon erős lúgok.

Ha a ügyes háziasszony menyomkodja domesztosszal, savakkal, azok is átalakulnak, és kevésbé oldódnak.

Egy ilyen dugulásba meg sok oldhatatlan anyag is lesz.

Ja, és nem burittunk bele egy flakonnal, mert a hőfejlődéstől kilágyul, megolvad, összeesik a legolyó.

A lefolyóba meg nincs vízkő, annak megvan a módja, hogy hol és hogyan, mitől csapódik ki.

Egy erős dugulást vastagon lerakódott réteget csak mechanikus úton lehet leszedni, tisztítani.

2022. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
100%
Rendszeres használattal nagyon jók.
2022. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha szilárd anyagoktól dugul el,azt csak a csőgörény oldja .
2022. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szét kell szedni a szifont, ez a legjobb megoldás.
2022. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem "folyékony vízvezetékszerelő", (olvastam ilyet) de azért nem felesleges.
2022. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!