Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miert budos allandoan a wc ha...

Miert budos allandoan a wc ha tisztitom?

Figyelt kérdés

Eddig 3 naponta fertotlenitettem mindent, most szinte naponta kell mert ha reggel kitakaritom a wc-t akkor este mar “budos”

Bref-et es domestost hasznalok, a peremeket is alaposan tisztitom, 2x megyek at rajta, azni is hagyom, mindig van benne wc gyongy is, megis par ora utan mar nagyon budos pisi szaga van

Eddig par nap utan sem ereztem most meg egy fel nap utan mar budos:/

Mindig lehuzzuk magunk utan, szerintetek mi a gond?



#WC #Domestos #Tisztsag
2022. szept. 29. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Társas vagy panel? Akkor nem tőletek jön a bűz.
2022. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Pisi szagu a wc

Tarsashaz

2022. szept. 29. 20:35
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Előfordulhat, hogy a bűzzár nem megfelelő működése miatt időnként megjelenik a csatornaszag.
2022. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehetseges :/

Amikor meg alberletben voltunk egy regi panelban akkor volt ilyen szag, ami a furdobol jott de a wc-bol nem, es nem pisi szaga volt konkretan hanem eros csatorna szaga, szo szerint meg lehetett fulladni…de ez most mas :)

2022. szept. 29. 20:51
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Ne csak a wc-t takarítsd, hanem a környékét is: csempe, ajtó, wc kagyló alja, hátulja.
2022. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Próbáld meg domestos-al. A többi nekem sem ért semmit.
2022. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

"Miért budos állandóan a WC ha tisztitom?"

Ne tisztítsd többet.

2022. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért büdös,pisi szagú mert a legtöbb férfi(-k) állva pisilnek a csészébe és a vissza fröcskölő húgy, permetszerűen ki rakódik a csészére,és ez miatt húgykő csapódik ki a csésze belsején-külsején,a wc-tető belső felén,sőt még a külső csempéken is pisi maradványok vannak.


Megoldás: Totál lemosni a teljes környezetet,akár vízkőoldóval-sósavval is át törölhető a csésze(ez elég macerás),..VALAMINT megkérni a Ffiakat a háztartásban hogy ..amikor csak lehet.. ők is ülve pisiljenek! Ez 1 népszerűtlen reakciót vált majd ki :))

2022. szept. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8# egyet értek. A megoldás, a párod pisilésnél üljön rá a wc-re. Fentről fröcsög és megy a csempere is.
2022. szept. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A 8-as jól írja. Akkor jöttem erre rá, amikor egyedül éltem egy teljesen új lakásban. Én sem értettem miért van büdös, aztán láttam, hogy ez a visszacsapódó permet milyen nagy területen beborítja a wc környékét
2022. szept. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!