Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Folyékony vagy a por állagú...

Folyékony vagy a por állagú mosószer a jobb? Melyikből mennyit használsz?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 12:12
 1/10 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Mi folyékonyt használunk, az nem tapad rá annyira az adagoló falára, nem lesz lesz elszíneződött tőle
2022. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kapszulát használok, nekem ez a legegyszerűbb. A porból és a folyékonyból is túl sokat használtam.
2022. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Színesekhez, feketékhez Perwollt.

Fehérekhez, ágyneműkhöz, törölközőkhöz Ariel mosóport. A folyékonyt és a port is a dobba öntöm, így soha nem tapad le az adagolóban, illetve az öblítő mellé is mindig töltök egy fél-háromnegyed kupak vízet. Így soha nem csomósodik be az öblítő, gyakorlatilag tiszta marad az adagoló rekesz.

2022. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk szerelő nem ajánlotta a port, hanem a gélt, vagy a kapszulát. Gélt használunk. Annyit öntök a kupakba, hogy a tartályba beöntve csak édes-kevés folyjon ki. Ami kifolyik, az úgyis megy a ruhákra, de rövidesen ki is öblíti, tehát fölösleges pazarlás. Nekünk ez maximálisan bevált évek óta.

A gyártónak érdeke, hogy nagy legyen a kupak és azt öntsd tele a mosószerrel.

2022. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszolótól kérdezném hogy elől vagy felültöltös a géped? Nem gond ha dobba rakjuk a mosószert?
2022. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most épp elöltöltősöm van, de mikor felültöltős volt, akkor is a ruhák közé szórtam.
2022. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyékony megy a dobba .
2022. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. Én pedig most váltok előltöltősre. Amugy eddig én is a dobba raktam a mosószereket.
2022. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta egyre kevesebb vízzel mosnak a gépek, váltottam porról folyékonyra
2022. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Én kapszulát és folyékony mosószert. Ha van egy teljes adag mosás, akkor kapszulát dobok be, ha kevesebb, vagy 1-2 darabot mosok át kézzel, akkor folyékonyat használok. Nekem így sokkal gazdaságosabbnak tűnik, mintha csak egy félét használnék.
2022. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!