Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Büdös, talán penészes is,2szem...

Büdös, talán penészes is,2személyes matracot mivel lehet tisztitani?

Figyelt kérdés
hiába szellöztettem a szobát a matrac also része büdös,talán penészes inkább.
2010. szept. 29. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmivel, legaläbbis hazilag nem. Vannak matractisztito vallakozasok, de azok annyit kernek, amennyiert mar veszel egy ujat. En kidobnam es vennek egy ujat meg ha nem is tul dragat.
2010. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

A két személyes matracot ugyanolyan eljárással lehet tisztítani, mint az egyszemélyes matracot.


Házilag nem tudod perfekt megoldani, keresned kell valami szőnyegtisztító félét, ahol kigőzölik, kifertőtlenítik.

2010. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dobd ki,a peneszt nem lehet 100% kitisztitani:(a sporak akkor is maradnak a matrac rostjai kozott es borzaszto egeszsegtelen,kul.tudo problemakat okoz:(
2010. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Látom másnak is vannak ilyen problémái! :(
2021. jan. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is kérdeztem ipari tisztító céget akinek, a Tescoban van az üzletük, de még az egyszemélyes matracot sem vállalták.

Valószínű, hogy meg kell kérdeznem azokat, akik szőnyegtisztítással foglalkoznak.

Elég muris lesz odacipelni, :D mert próbáltam összehajtani és nem sikerült, mivel nagyon vastag, 20 cm-es és elég rugalmas, nem engedi "magát" összegyűrni.

2021. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Tedd ki a hidegre, ha van hozzá olyan hely, ahol jól átjárhatja a mostani hideg éjszakák miatt a tiszta levegő.

Én a teraszra tettem, úgy, hogy kiraktam 2db széket, a székeket odatoltam a falhoz, a matracot 45°-ban odatámasztottam a falhoz, 2-3 napig kint lehet, teljesen kiszellőzik.

2021. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6-os vagyok, még annyit szerettem volna írni, hogy az előző javaslat egy próbát megér, ha ezek után sem szellőzik ki tökéletesen, akkor tényleg ki kell dobni.
2021. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!