Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megérik a drágább mosószerek...

Megérik a drágább mosószerek az árukat? 22/L

Figyelt kérdés
Most költöztem külön a szüleimtől, és próbálok csökkenteni a kiadásaimon. Mivel mellettem van a Müller, ezért vettem ott Blink öko mosóport, mert elég jó áron van. Viszont a Tescoba az Ariel, Persze jóval drágább. Vajon megéri spórolni ezen? Jóval többet tud egy neves márka vagy csak a jó marketing ? Mit tanácsoltok?

2022. dec. 11. 23:07
A kérdező szavazást indított:
Megéri a drága
Saját márkások is megteszik
27 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy sokszor ezek a saját márkásak sem olcsóbbak, mint az Ariel. A Tescoban pl. mindig van akcióban Ariel, vagy Persil, és ha az egység árat nézd sokszor ugyanannyi, mint a saját márkás.

Spórolni úgy tudsz a legjobban a mosószeren, ha mindig kiméred a ruhák súlyának megfelelően. Nyilván nem életszerű, hogy lemérd, de pl. ha van egy 5 kg kapacitású géped, azt háromnegyedig tedd csak ruhával, ha vastagabb darabokat mosol, akkor csak félig, és a flakon hátulján lévő útmutató szerint adagold.

Én személy szerint megveszem a Müllerben az Arielt. Ha akcióban van, akkor az egységára a Blink-kel azonos.

2022. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Igazad van, akkor fogom majd figyelni az Tescoban az akciókat.
2022. dec. 11. 23:29
 3/33 A kérdező kommentje:
* a Tescoban
2022. dec. 11. 23:29
 4/33 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindig. Sőt.

Mióta a barátnőm mondta hogy ő a Lorilux márkát használja azóta énis azt veszem. Kiszed mindent, és az illata is nagyon jó.

És persze árban is olcsó(bb) sokkal.

2022. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek extra koszos ruháid bőven elég az olcsóbb mosópor is.Akció szinte mindig van valahol nemcsak a tescoban,nagyon olcsón hozzá lehet jutni pl Tomi mosóporhoz, mindenre elég.
2022. dec. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
Mindig olcsót veszek, ugyanúgy kimos mindent. Hozzátenném, nincsenek kényes cuccaim, azokkal nem tudom, mi lenne a helyzet.
2022. dec. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 nemaRendőrség ***** válasza:
74%

Valami bőr és környezetbarát dolog nem játszik?

Pl mosódió? Akár mosódió folyadék is jó.


Nem drága, szépen tisztít, ecettel mint öblítővel együtt is kellemes illatú a ruha, ha vannak akkor megszűnnek a bőrhibáid és nem utolsó sorban nem szennyezi szét az élővilágot

2022. dec. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
A mosódióval és ecettel csak annyi a gond, hogy ezek nem automata mosógépbe valók.
2022. dec. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%

Az ismert márkák a reklámokból ismertek átlagos szerek drága árakon. Vannak olcsóbban, jobban tisztító mosószerek, vagy hasonlók, jóval olcsóbban.

Sokmindenről találni teszteket, stb, érdemes rákeresni.

[link]


Ezen az oldalon pedig jó cikkeket, teszteket, összehasonlításokat találni.

2022. dec. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
60%

8# attól a kis ecettől semminek semmi baja, de legalább semlegesíti a mosószert, amire az öblítők amúgy alkalmatlanok.

A mosódió lerakódik, illetve annyi mintha melegvízbe mosnál.

2022. dec. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!