Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen méretű ágyneműhuzatot...

Milyen méretű ágyneműhuzatot vegyek?

Figyelt kérdés
Ajándékba lenne. Nem tudom, mekkora méret kellhet, többfélét is látok a legtöbb webshopon, mi a standard a legtöbb háztartásban?

2022. dec. 16. 00:05
 1/6 anonim válasza:
66%

Pedig célszerű lenne megtudnod mekkora az ágy, ha jó ajándékot akarsz adni. Egyszemélyes? Francia? King/Queen size?


Kétszemélyesből a leggyakoribb a 180x200 vagy a 200x220. Nekünk az ágy és a lepedő 180x200as viszont a takaró nagyobb lett így a huzat is 200x220as. De az sem nagy baj ha kisebb a takaró mint a huzat, mi úgy is használjuk, úgyis csak mi látjuk. De ha ajándék lesz azért kérdezz rá mekkora kell

2022. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja ágyneműn belül főleg csak takaró és párna huzatokat vennék, úgyhogy az ágy ebből a szempontból lényegtelen szerintem, de a takaró egy személyes
2022. dec. 16. 01:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy biztos a méretekben, akkor talán más ajándékot kéne kitalálni.

Nyilván nem az a cél, hogy egy jó eséllyel rossz ajándékot adj, csak hogy letudd az ajándékot, hanem az, hogy örömöt szerezz.

Akkor viszont kicsit át kell gondolni. Én biztos, hogy nem szeretném, hogy más vegye meg az ágyneműt, huzatot, vagy ha már igen, akkor úgy, hogy majd együtt elmegyünk, ő kiválasztja, én fizetek, hiszen nem csak a méret, hanem az ízlés, színvilág, stb. is számít, és nem a te ízlésed, hanem az övé a lényeg.

2022. dec. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A normál huzat 140x200 mindenhol, a nagy és kispárna is standard méret.

Ami mas az az IKEA -s méretek, huzat és ágyneműbe is.

2022. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, 140x200 szokott lenni.

Párna mindegy, mert ígyisugyis rá fogja tudni húzni a nagypárna huzatot barmelyik párnájára.


Ha több érdekel, kattints bármelyik webaruházra, és nézd meg a méreteket.


De mondom, a 140×200-zal már nem foghatsz mellé.

2022. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, milyen magas az illető. Nálunk 190 feletti fiúk vannak, nekik csináltattunk 210 cm-es heverőt, 220 hosszú paplan van és ehhez való huzat.
2022. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!