Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Öblítő nélkül is lehet jó...

Öblítő nélkül is lehet jó illatú a ruha? Van valamilyen módszeretek rá?

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Szekrènybe a ruhák közé teszel illatosítót.

De nem tudom miért kell a ruhának illatoznia. Nem attól tiszta.

2023. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Vannak alternatívák: mosóparfüm, mosógyöngy.

De az öblítő elsődleges célja (legalábbis számomra), hogy ne legyenek bolyhosak a ruhák.

Van aki az ecet + illóolaj kombinációra esküszik. Én kipróbáltam, nekem nem jött be. Van a neten, youtubeon nagyon sok ilyen házi öblítő készítős videó, próbáld ki, hátha neked jó lesz.

2023. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Elöször is az öblítötöl nem jó illatú, hanem inkább büdöskés lesz, nekem nagyon undorító szag.

Másodszor az a jó, ha a ruhának nincs illata, akkor nem üti a használó illatszereivel egymást. Nincs borzasztóbb, mint amikor az öblítö, a dezodor, a parfüm, stb szaga keveredik, együtt igencsak zavaró tud lenni.

2023. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ok, értük minden héten elmondjátok az öblítő ellen szóló érveiteket, de nem veszitek észre, hogy senki nem kérdezi?
2023. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
A tiszta ruha szinte szagtalan, max mosópor szagú, az meg van akinek tetszik van akinek nem. Én kifejezetten szeretem ha a ruha illatos és puha. :)
2023. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Én már csak a sensitive öblítőket tudom elviselni. Próbáltam ecettel öblíteni, de borzalmas volt a ruhák tapintása.
2023. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem hasznalok oblitot,ariel kapszulaval mosok,es illatosak a ruhak
2023. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vettem folyékony bónux 3in1-et. Tartósabb és áradozóbb illatú volt tőle a ruha mint bármelyik öblítőtől.
2023. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!