Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire vagytok megelégedve...

Mennyire vagytok megelégedve a takarítónőtökkel?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran jár?

Mennyi ideig takarít?

Mekkora házban?

Miket csinál meg?

Fix időpontokban jár?

Mennyit fizettek neki?

Mindig otthon vagytok, amikor takarít?



2023. febr. 6. 12:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nincs takarítónőm, de rengeteg időm elmegy a takarítással, úgy, hogy soha nem érzem azt, hogy most aztán minden tiszta.

Én is kíváncsi vagyok, mennyi időt tölt egy bejárónő egy lakásban, mit csinál meg, és mennyiért. És ettől tisztának érzi-e a lakást a tulaj.

2023. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nincs takarítónőm, de a szomszédomnak van. Pénteken és hétfőn mindig itt van, ez a két nap biztos. Kb 300 m2-es ház, mindent megcsinál, de ilyenkor egész nap itt van, reggel 7-8 óra körül jön, általában 4-5 körül megy el. Ünnepek előtt 3-4 napig folyamatosan itt van, olyankor teljes nagytakarítást csinál, ajtó, ablakmosás, szőnyegtisztítás, stb. Szomszéd szinte sosincs itthon, iszonyú gazdag, több nagyon értékes gyűjtemény van a házában. Már közel 20 éve jár hozzá ez a takarítónő. Mennyit fizet, azt nem tudom, pénzügyekről soha nem beszélünk. A kerttel, kültéri dolgokkal nem foglalkozik, oda a szomszéd (vállalkozó) saját alkalmazottai járnak dolgozni. Ők időnként váltakoznak, de a házba nem járnak be, kizárólag a takarítónő.
2023. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
#2 Köszönöm a részletes választ. Tehát heti két teljes munkanap, plusz néha több. Na igen, nem lehet két fillér. És akkor ő csak a takarítással foglalkozik, nem csoda, ha én soha nem érem utol magam.
2023. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Hozzánk heti egyszer jön, 2-3 órát takarít.

Felporszívózik és felmos mindenhol, fürdőszobákat takarítja teljesen, konyhát takarít, ágyneműt cserél és mos, törölközőket, konyharuhákat cserél és mos, illetve egy kicsit az udvaron is összesöpör.

Ez alkalmanként 10 ezer forint, ami kicsit átlag fölötti ár, de szépen dolgozik.

Ami zavar, hogy itt is elférne heti 2 takarítás 1 helyett, de havi 80 ezret sokkalnék takarításra.

Illetve a másik probléma, hogy nem tud fix napokon jönni, mindig előre egyeztetünk egy változó napot.

Ezért puhatolózom, hogy másnál hogy megy, vajon érdemes ennél többen gondolkozni.

2023. febr. 6. 13:46
 5/32 anonim ***** válasza:
52%
Hogy beszélsz kérdező?
2023. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
15%
Van ám pénz....
2023. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
én megoldottam...feleségül vettem a barátnőmet, oszt tessék tiéd a fele királyság...azóta ő takarít(egész jól)
2023. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Apukámhoz jart heti egyszer takarítónő. 3 szobás 70 nm-es lakás, de apukam egyedül élt. 4-5 ora alatt gyönyörűen megvolt mindennel: mosogatás, portörlés, konyhai felületek letörlése, nosás, ágynemű-húzás, porszívózás, ŵc- es fürdőszobatakarítás. Alkalmanként kimosta mikrót es a hűtőt. 1500 ft-os órabérért, de Békés megyében. Gyönyörűen dolgozotg, és heti egyszer elég is volt. Sajnos, apukám kidobta. 🙄😢 Sajnos, apukámat elkapta ag üldözesi mánia, es most épp senkit sem enged be. Csak családtagot.
2023. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező: ez a féle szolgáltatás, vagyis a takarító ma Magyarországon luxus, amit meg kell fizetni.

Én bejárónő vagyok Budán egy elég gazdag párnál, ketten vannak csak. Hétfő-szerda-péntek megyek. Mosni, vasalni, és takarítani kell, mindig mindennek tisztának kell lennie. Mosni valótól függ, hogy mennyi időt vesz igénybe, de átlagban 4-5 óra. Ami nincs ebben benne, az a kerti virágok gondozása. Bár van kertész, de rendbe szoktam azért tenni őket ha úgy van.

Havi fix 200 ezret kapok, karácsonyra-húsvétra is szoktam kapni plusz pénzt.

2023. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
#7: úgy irigylem a feleséged! Ja NEM!
2023. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!