Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Shaggy szőnyeg kandallóval...

Shaggy szőnyeg kandallóval fűtött szobába?

Figyelt kérdés
A sok hamu por miatt... Le fog ülepedni a szőnyegben? Ki lehet normálisan takarítani? Mások milyen szőnyeget tesznek kandallóval fűtött helységbe?
2023. febr. 15. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahol kandalló volt ismerősnél, rokonnál, ott nem volt a közelében szőnyeg. Talán pont amiatt mert nem takarítható jól - de ezt nem kérdeztem.

Rokonoméknál nem lefelé jelenik meg a hamu, por, hanem a mennyezeten a fehér festés szürkült be a koromtól kb. 1,5-2 m körzetében a kandallónak.

Szerintem ha ezen kívül van szőnyeg és az gyakran van porszívózva akkor nem lesz vele gond.

2023. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kandallókályhám van köves helyiségben, de eszembe nem lenne elé bármilyen szőnyeget rakni.

Lehet, hogy én vagyok extra ügyetlen - bár ezt még soha senki nem mondta rólam - de milliószor van, hogy kipattan szikra amikor igazgatom piszkavassal, vagy csak kinyitom az ajtót.

Másrészt hamuzásnál, vagy a fából potyogó szemétnél (föld, fának a töreke, pora) mindig fel fel kell seperni a kályha körül, sőt én fel is mosom a környékét.

Nem hogy shaggy szőnyeget nem tennék elé, hanem semmilyent, mert ha nem is gyullad ki, de állandó lenne a mocsok.

2023. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Shaggyt nem tennék kályhás szobába.
2023. febr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem közvetlenül elé gondoltam, hanem ugyanabba a szobába.
2023. febr. 16. 16:20
 5/5 anonim válasza:
Nekem van a cserépkályhától nem messze. Ha profi a porszívód és rendszeresen takarítod vele, szerintem nem lesz baj. Nekünk 3. éve, hogy van, bézs színű és minden rendben vele.
2023. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!