Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Felmosás után csíkos és...

Felmosás után csíkos és fátyolos a járólap. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Elég nagy felületet mosok, ahol magasfényű a járólap, ezért száradás után nagyon észrevehető, hogy fátyolos és csíkos.

Két vödrös rendszerrel mosok fel, hogy kerüljem a piszkos víz felhasználását. Minden felmosás előtt fel is van söpörve.

Rengeteg felmosószert kipróbáltunk, de még mindig nem jó. A legutolsó próbálkozás valami alkoholos szer volt, az sem nyert sajnos.

Mit lehetne tenni?


2023. márc. 29. 05:19
1 2
 11/16 Pillér2 ***** válasza:
Ragyog, mert minden nap felmossák, egy vödör víz és egy nagy kiszerelésű clin kupakja.
2023. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Eddig semmi. Folyamatosan látszik rajta egy opálos folt, csík.

Most pl megnéztem hideg vízzel, 10 liter víz, 50 ml Clean. Nem lett szebb.

2023. ápr. 1. 15:08
 13/16 Pillér2 ***** válasza:
Nem marta meg valami?
2023. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem. De azt néztem hogy ha pl egy kockát utána egy papírtörlővel átsikálok, akkor megtisztul. Tehát úgy veszem észre, mintha a MOP nem igazán szedné fel a mocskot. Pedig muszáj mopot használni, mert nagy a terület.
2023. ápr. 2. 06:33
 15/16 Pillér2 ***** válasza:
Valami olajossal szennyeződött a mop.
2023. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az kifugázása után, amikor elkészült a burkolat, akkor a fuga anyag valami savas felmosással rendesen el lett távolítva? Mert az elmondásból arra lehet következtetni, hogy fugázó anyag van oda-vissza mázgálva rajta, és sosem volt felszedve rendesen.
2023. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!