Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nincs elterjedve a mosódió?

Miért nincs elterjedve a mosódió?

Figyelt kérdés
Én pár hónapja használom és egyelőre úgy néz ki bevált, csak a fehéreknek nem a legjobb. Miért nem használják többen a sok vegyszer helyett?

2023. ápr. 8. 09:25
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
Te komolyan azt hitted hogy a sima diót teszem a mosógépbe? 🤣 Vagy milyen zserbóról beszélsz? Nagyon buta legegyszerűsítés ez, egy dolognak lehet több funkciója is, attól hogy nem az van a dobozra írva amiben megveszed.
2023. ápr. 8. 12:48
 22/58 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen öko fanatistákból bármit kinézek…
2023. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Akkor használd a mérgező vegyszert 😀 csak ne felejts el utánanézni hogy a terméket amit támogatsz milyen állatokon kísérletezték ki, hogy okoz e bőrirritációt stb.
2023. ápr. 8. 13:28
 24/58 anonim ***** válasza:
82%
Szeretem az állatokat, jól átsütve.
2023. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
84%

#23: kérlek hagyd már abba!

Felőlem te azt használsz, amit akarsz, hagy, hogy a többi ember is azt használjon, amit akar.

2023. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
91%
#23: szerinted a mosódiódnak nem kellett átmenni az allatkíserleteken? hogy lehetsz ennyire agymosott?
2023. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
Miért kellett volna? 🤣🤣🤣 Egy természetben előforduló növény, csak le kell szedni 🤣 Súlyos....
2023. ápr. 8. 14:04
 28/58 anonim ***** válasza:
84%
#27: a te felfogásoddal vannak súlyos problémák…
2023. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
86%

#27: Ez egy kereskedelmi forgalomba került ENGEDÉLYEZETT vegyszer, aminek át kell menni ugyanazokon a folyamatokon, mint bármelyik másik mosószernek.

Amúgy tudtad, hogy a gyilkos galóca is természetes, mégsem jó csak úgy leszedni, és megenni?

Az egész vegyipar és gyógyszeripar természetes alapanyagokból indul ki. Még a kőolaj is előfordul a természetben.

2023. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
Akkor ezúton felvilágosítok itt mindenkit, hogy szinte az összes forgalomban lévő tisztálkodási szert, krémet, dezodort, vagy akár ruhákat is, szóval mindent, ami a bőröddel érintkezve bármilyen reakciót okozhat először állatokon tesztelik, mert biztonsági előírás. Erre a célra tenyésztenek legtöbb esetben, rágcsálókat, nyulakat, de akár kutyákat, macskákat vagy emberszabásúakat is, akiknek a bőrükre kenik, de olyan videókat is láttam hogy a szemükben fecskendezik a tesztanyagot. Ha reakciót okoz akkor sok esetben egyszerűen leölik az állatot, mert már nem használható arra a célra. Ezt ti mind finanszírozzátok azzal hogy ilyen termékeket vásároltok és eddig nem is tudtatok róla, mert természetesen erről a média is hallgat és mivel kényes téma, így mindenki elsiklik felette. Az ilyen cégeknek csak a profit számít. Ha nem szeretnél ebben részt venni, akkor vásárolj Cruelty Free jelzéssel ellátott terméket, vagy keress természetes alternatívát. Tudom hogy én vagyok a hülye paranoiás meg biztos nem is igaz, amit írok, de keressetek rá, rengeteg dokumentumfilm van erről, feltéve ha van hozzá gyomrotok. Gondolom ahhoz nincs, csak finanszírozni az állatkínzóipart.
2023. ápr. 8. 14:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!