Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudnám kiszedni a...

Mivel tudnám kiszedni a foltot a ruhából?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredett vagyok mert semmi sem jött be.... fekete műbőr befogta a rózsaszín műbőrt. Más nem lehet (szerintem). Egyik ruhát sem hordtam, mert télen vettem, ezek rövidnadrágok és behajtva voltak egymáson a szekrényben hónapokig. Köszönöm.. (16/L)

2023. ápr. 20. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Legalább most kidobod és megtanulod egy életre, hogy a műbőr az nem bőr ráadásul rendkívül egészségtelen viselet!!

Csak gondold végig, ha a szekrényben kioldódott a színe, akkor milyen hatással van a bőrödre, ha naponta beleizzadsz.

Örülj, hogy megszabadultál az esetleges bőrrák kockázatától.


Amúgy lehet, hogy divatos a szemedben, de messziről látszódik, hogy egy gagyi műbőr.

2023. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Próbáld meg bútorokhoz vagy cipőkhöz való tisztítószerrel, amit műbőrhöz ajánlanak. Talán az segít.

Cipőboltban tudnak tanácsot adni, mert a műbőr cipőket is kell valamivel tisztítani. Ha van otthon színtelen cipőápoló, lehet az is jó, de érdemes lenne megkérdezni egy boltban előtte.

2023. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem volt ebben új információ, nem kárörvendő kioktatást kértem, meg tanítást. Senki sem hordja naponta, én sem.

Megtéveszteni meg senkit nem akarok egy 6ezres nadrággal.


Másodiknak koszonom szépen :)

2023. ápr. 20. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"kárörvendő kioktatás"


???

Bolond vagy te kiskamasz.

2023. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Búfalo Multi Schaum tisztítóhab minden színhez 200 ml


Nekem egyszer a Tamaris cipőboltban ajánlották ezt a világos cipőm tisztítására. Azóta a fehér műbőr övemet (amit a sötétkék nadrágom összefog) illetve a bézs táskámat, amit a sötétkék kabátom fog be, ezekkel takarítom. Gyönyörűen lehoz mindent pillanatok alatt.

2023. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!