Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vannak olyan háztartási...

U. Xorter kérdése:

Vannak olyan háztartási gépek/tárgyak, amikről sosem készült reklám?

Figyelt kérdés
Próbáljuk meg felsorolni őket, és kitalálni, hogy miért nem.

2023. ápr. 21. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Körömvágó olló? Csak így körbenéztem és azt láttam meg. De van itt egy kistányér is, nem rémlik, hogy láttam volna tányérról reklámot.


Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy 20 éve nem nézek tévét, PC-n meg adblockert használok, szóval ami reklámot látok, az telefonon vagy utcán plakátokon jön velem szembe.

2023. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Hajgumi, kukászsák, kuka, persely, párnahuzat, még ezeket látom magam körül, amikről nem emlékszem, hogy láttam volna reklámot.
2023. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Azta, ez aztán a hétvégi program.
2023. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
#3 Jajmár, remek móka! :) Szállj be te is! ^^
2023. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hova gondolsz ***** válasza:
26%

Pl. a kreatív hobbifestékekről, hobbialapanyagokról, könyvekről, kézműves szappanokról, szálas teákról, illóolajokról, konyhai aprócikkekről

Most csak ennyi jut eszembe.

Tényleg jó móka, 4-es.:)

2023. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hova gondolsz ***** válasza:
26%

Ajaj, nem jó, most látom, hogy háztartási tárgyak kellenek.

Akkor marad a konyhai aprócikk, mint pl. szaggatók, spatulák, stb. fali és asztali lámpák, mostanában már asztali számítógépekről sincs reklám, akkor szövetekről, cérnákról.

De szerintem ezekről azért nem csinálnak reklámot, mert ezeket úgyis megveszik az emberek, mivel szükségük van rá, és különben is túl mindennapi dolgok.Meg mondjuk hogy is lehetne egy varrócérna reklámot kivitelezni?:)

2023. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezekről mind mind van reklám. Egy multis szórólap is reklám. Az akciós plakátok is reklámok. Egy internetes banner is reklám. Sőt az áruházak honlapjai is tele vannak reklámokkal.
2023. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen mindennapi tárgyakat talán azért sem reklámozták, mert előbb megjelentek, mint a reklámipar.
2023. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!