Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szőrme szőnyeg,hogyan mossam?

Szőrme szőnyeg,hogyan mossam?

Figyelt kérdés
jysk taks szőrme szőnyeget vásároltam,ami valami álom,viszont a macskám elintézte egy szőrcsomóval ami feljött,elvileg nem lehet mosni,de valaki,biztos tudott már kimosni egy ilyen tipusú szőnyeget,hogy szép maradjon,hogyan?

2023. máj. 2. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy nem lehet mosni azt jelenti hogy nem teheted be a vízbe mosószerrel kimosni.

Vegytisztítani kell.

A legjobb ha elviszed tisztítóba, elég borsos az ára de megéri.

Ha ezt nem akarod akkor keress olyan tisztítószert ami pl. tisztítóhab vagy hasonló nem vizes készítmény! Olvasd el ezt, szerintem jó, talán segít valamit!

[link]

2023. máj. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az e taks szőrme szőnyeg ami nekem is van, de én is a Jyskben vettem. Nagyon kevés mosószerrel 20 fokos gyapjú mosásra szoktam berakni és semmi baja. Ha jól emlékszem, eddig 3-szor volt mosva.
2023. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Megnéztem és igen, nekem is az van, szóval nagyon kímélő mosásra be lehet dobni a gépbe.
2023. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!