Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A zuhanyzò felett sok kis...

A zuhanyzò felett sok kis penész folt jelent meg a fehér mennyezeten. Mivel lehet azt jól eltüntetni festèsen kívül ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szavóval lefújod.
2023. máj. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. És az teljesen eltünteti , nem hagy foltot?
2023. máj. 10. 07:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nem kell Szavót venni, feleslegesen drága és csak hipó az is. Én is így jártam, megvettem mielőtt elolvastam volna az összetételét, dupla árban vettem meg a hipót és ennyi.

Kérdező

Sima hipós, Domestoson (az sűrűbb, nem fröcsköl annyira) szivaccsal, törlőruhával töröld át vagy önts hipót egy egyszerű spriccelős flakonba és azzal fújd be!

Sajnos nálunk sok ilyen folt van. Van egy lapos felmosóm, annak a textíliájára szoktam hipót tenni és azzal a mennyezetet is át tudom törölni ahol kell.

Elsőre nem fogod úgy látni, hogy eltünteti, meg kell várnod amíg megszárad.

2023. máj. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi permetezős (spray) SAVO-val tüntettük el, foltosodás nélkül. Ne permetezd vastagon, mert leválik a festék. Inkább ismételd meg. Üzletekben kapható a tisztítószerek között találod. Utána pár órán át szagít, ezért szellőztess.
2023. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!