Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől lehet ragacsos a ruha...

Mitől lehet ragacsos a ruha mosás után?

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Öblítőtől.
2023. máj. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Folyékony mosószertől?

Biztos mosószer és nem téveszted össze valamivel?

Én mosóporral mosok.

2023. máj. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezért jó az elöltöltős mosógép és/vagy, ha egyszerűen csak a kádba/zuhanytálcába engedi ki a mosószeres vizet.


Mert akkor lehet látni, hogy a szuper erős mosószer és az extravíztakarékos mosógép miatt az ötvenedik öblítés után is habzik az egész ruhaadag a mosószertől.

2023. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha a felhasználó nem tudja használni a szupererős mosószert és az extravíztakarékos mosógépet az szerintem nem a gép hibája.

Lefogadom, hogy beindít a kedves kérdező valami rövid programot, jól megborítja a mosószert csak úgy szemmértékre, max szint felett tesz bele öblítőt had’ legyen jó illata, azt hajrá.

De ez ugye nem derül ki, mert idevakkantott egy kérdést nulla információ nélkül, és várja a választ….

2023. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

13.

Elöltöltős mosógépem van,tenyleg habzik valamennyire.


14.

Hosszú programal szoktam mosni,(mosószer normál de inkább kevesebb utána még végig futtatok 20 perces mosószer nélküli öblítő programot is. Leírtam, hogy használok-e öblítőt, de azért idevakkantasz valamit!

2023. máj. 21. 12:10
 16/17 Rising Phoenix ***** válasza:
100%

Maga a mosógép tiszta? Lerakódott mosószermaradványok az ajtógumiban, mosószeradagolóban okozhatnak ilyet.

Meg az is, ha a gyerek a slime-ot a zsebében felejti.

2023. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Használj öblítőt és kevesebb mosószert, rövidebb programot és ne tömd tele nagyon a mosógépet. Ha túl sok a ruha akkor se kimosni a ruhát, se kiöblíteni utána a mosóport nem tudja rendesen. Attól ragad.

A hosszú program és még utána 20 perc másik csak felesleges energia és víz pazarlás. Haszna semmi.

A hosszú programnak csak nagyon retkes ruháknál vagy pl. törölközők, ágyneműk nagy hőfokon való mosásánál van értelme.

Az extra öblítésnek pedig megfelelő mennyiségű mosópor, ruha és öblítő esetén abszolút semmi.

2023. máj. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!