Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 30 perces 30 fokos mosóprogram...

30 perces 30 fokos mosóprogram elég azoknak a ruháknak, amik csak éppen rajtunk voltak, nem foltos, nem izzadt stb..?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ez a program pont az ilyenekre jó
2023. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Ha vissza akarod tenni a szekrénybe, elég ez. Ha még pár napon belül felvennéd, akkor ki sem kell mosni, csak hagyd valahol kint kiterítve vagy felakasztva.
2023. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen, bár én inkább 40C-n mosnám ki
2023. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért van a gépen a 30 perces 30 fokos program, mert elég ezekhez a ruhákhoz.
2023. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah pont erre jó.
2023. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ami éppen csak rajtad volt, azt nem kell kimosni.

Ami.megnegész nap rajtad volt, azt pont úgy kell kimosni, mint amibe beleizzadtál.

2023. jún. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ruhán is múlik. Alsóruhát (fehérnemű, póló) be szoktam rakni minimum 40 fokos teljes programra akkor is, ha csak pár órát volt rajtam. Én ilyen gyors mosást inkább az olyan szoknyákhoz, nadrágokhoz szoktam használni, amik voltak rajtam, igazából nem piszkosak, de azért összegyűrődtek, kivasalni viszont nem akarom mosás nélkül, így beteszem egy 20 perces mosásprogramra.
2023. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7-es: Pedig szerintem egy szoknyát, nadrágot sokkal inkább éri olyan kosz, ami miatt betenném teljes programra: ülsz a villamoson, kocsiban, munkahelyen, az orvosnál benne. Míg egy pólót lehet, hogy blézerrel, kardigánnal viselsz, kvázi por nem is éri, max beleizzadsz, ha meleg van. Na de nem kötözködni akarok, csak ezek a meglátásaim.

Én van, hogy berakom, de maximum a pólókat, viszont következő alkalommal már megy teljes mosásra. Szóval felváltva használom, hogyha tényleg nincs rajta semmi folt. A baktériumok, gombák egyébként is 60 fokon pusztulnak el, szóval már majdnem mindegy, hogy 30 vagy 40 fok.

2023. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!