Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Függönyt hogy kell mosni?...

Függönyt hogy kell mosni? Milyen programon? Kézi vagy kimélőre rakjam be? A műanyag clipseket ki kell venni amivel a karikán lóg?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szotkam kivenni őket, de beszoktam zárni. Ha van amit gyengébbnek érzek, akkor azt kiveszem. Utána pedig nekem csak kézi mosás programom van, ami kvázi kímélő, így arra szoktam tenni.
2023. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy rövidebb programon szoktam, és persze,szedd le a műanyagot, mert a darabkái kárt okozhatnak az anyagban és a mosógépben is.
2023. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van mosózsákod, tedd abba, nem gyűrődik annyira. Kímélő programon mosom vagy rövidebben, attól függ, milyen az anyaga.
2023. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy értelmezem, hogy a mosógépednek nincs függönyt mosó programja. Akkor teheted a kímélő, de a kézi mosásra is. Ha finom a függöny anyaga, akkor a kímélőt ajánlom.

Mi a csipeszeket mindig rajta szoktuk hagyni mosás közben.

2023. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!