Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Meddig kell tölteni a mosogató...

Meddig kell tölteni a mosogatógépet, hogy megérje elindítani?

Figyelt kérdés
Nyilván függ a mosogatógép típusától, energia és vízhasználatától, de ha pl csak 3/4-ig van a mosogatógép, jobban megéri inkább elindítani, vagy azt a ~10 tányért, 2 edényt, 5 poharat, 3 kistálkát és 15 evőeszközt jobban megéri kézzel elmosni?

2023. júl. 10. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elindítom akkor is, max félprogramra kapcsolom. Még akkor is annyi vizet használ, amennyivel én biztosan nem mosnám el kézzel
2023. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor indítom el, mikor megtelt. Kivéve, ha elutazunk, akkor fél töltettel is elindítom utazás előtt. Rászáradna vagy megpenészed e különben.
2023. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem csak a vízet és az energiát nézem, hanem az időmet is. Nyilván a legtöbb esetben megvárom, még tele nem lesz. De mondjuk ha főzök egy tésztát, meg valami serpenyős-szószos csirkét, eszünk belőle ketten (ami két tányér, evőeszközök, egy serpenyő, egy lábos, pár pohár), akkor is elindítom, hogy ne büdösödjön benne. Tudom, hogy ezt a pár darabot kb 5-10 perc elmosni kézzel, de sokszor 10 perc felszabadult idő is aranyat ér.
2023. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló tökéletesen leírta.

Én ugyanúgy csinálom.

2023. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kizárólag a kényelmem miatt vettem meg. Egyedül élek, és egy hét alatt sem telik meg, mert 14 terítékes. Ezért akkor indítom el mikor elfogyott a kávés bögrém ~2 naponta (3 bögre naponta, ha nem jön senki).

A kényelmem miatt, a rezsi költségét nem veszem figyelembe, úgy vagyok vele ennek ez az ára.

Vagy veszek még 12 db bögrét, és heti egyszer is elegendő beindítani. De akkor tányérokat is kell vennem mert abból csak 4-4 db van... ez egy ördögi kör :(

2023. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5, 2 naponta érdemes elindítani, rászárad, megbüdösödik stb., ha nem.
2023. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!