Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy takaritsam ki az egesz...

Hogy takaritsam ki az egesz lakast szept 1-jere ,ha az egyik szobaban maguk utan nem vagy csak keveset takarito emberdk rlnek aug 32-ig? Az uj lakotarsak tisztak rendszeretoek es nem akarom moszos lakasban fogadni oket?

Figyelt kérdés

Minden segito szandeku valaszt koszonok.


Az nem opcio,h koltozzendk el rlobb a koszosan elok. Mar sokszor kertuk,h takaritsanak,igy is sokkal tisztabban elnek,de meg ez se kozrliti meg azt a szintet,amit kene .

Mi az a szer vagy modszer,amivel a furdoszoba sempeket a falon,kad,mosdo le lehhet mosni a vizkotol es kosztol?


Mi az a szer es vagy modszer ,amivel a konyhaszekrenyeket brlul kivul,falicsempe,mosogato,jarolap a foldon,ajtok,ablakok kerete is letisztihato. A regi zomsncfestekes ajtok ablakok.


Milyen hasonloan hatekony szerek vannak,mint a cillit bang konyhai es furdoszobai sprej,amiknek nincs szaguk es nem karositjak az egeszsegem?



#Folyamatos takaritastol kezfajdalom #A hatekony szerek budosek,egeszsegkarositoak
2023. aug. 7. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Majd augusztus 33-án és augusztus 34-én kitakarítasz, miután elmentek a koszos emberek

Ha esetleg nem végzel időben, még mindig ott van augusztus 35, augusztus 36, addigra a hatékony szer büdőse is kimegy és nem lesz egészségkárosító szag, sőt még a kézfájásod is csillapodik

2023. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hívj egy takarítóbrigádot augusztus 33-ára
2023. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Pusztán segítő jelleggel:

Így néznek ki az ékezetes betűk:

ó ö ő ú ű ü á é í

Nem szégyen őket használni!

2023. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem fuss neki a kérdésnek újra és előbb legközelebb olvasd át!

ha már kérdezni akarsz valamit akkor általában segít, ha érteni lehet a kérdésedet és mondjuk nem írsz le olyat, hogy "aug 32-ig", ami ugyebár nincs.

Ha most az lenne a kérdésed, hogy miképp takaríts ki egy lakást 0 nap alatt, akkor a válasz: sehogy.

Kezd el pár nappal korábban és akkor készen leszel vele. Kizárt hogy ha nekiállsz kipakolni a konyhaszekrényt és kitakarítani, akkor 2 nap alatt összemocskolják az egészet.

"Milyen hasonloan hatekony szerek vannak,mint a cillit bang konyhai es furdoszobai sprej,amiknek nincs szaguk es nem karositjak az egeszsegem?"

Homok?

2023. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hova gondolsz ***** válasza:

Augusztus 31-től szeptember 1-ig sehogy nem tudod. Hacsak nem egész éjjel fent maradsz.

Vagy addig nézz körül, hogy mennyiért tudnál egy olcsóbb takarítószolgáltatást megrendelni, ez területfüggő.

Nagyon régen vettem Cillit termékeket, és akkoriban nem voltam velük elégedett, de a Cif termékeivel igen.

A zománcfestékes ajtóra legjobb lenne a hipó, de az büdös, meg gumikesztyű, és figyelned kell, hogy ne menjen a szemedbe. Van még a Flóraszept, az fertőtlenít, wc-be, mosdóba, kádba / zuhanytálcára Domestos


Sajnos ami hatékony termék, az nem feltétlen egészséges, de ha egyszer kitakarítasz velük, akkor attól nem lesz bajod, csak a szemed védd és gumikesztyűt használj. És ami nagyon fontos: klórtartalmú vegyszert ne önts össze mással, mert klórgáz képződik, és tényleg veszélyes.

Mondjuk vegyél akkor pl. ezt: [link] nem ismerem a hatékonyságát, mert nem használtam, vagy a másik linken rajta van a teljes paletta, ezeket szoktam használni (nyilván nem mind a háromféle súrolót) :)

[link]

plusz törlőkendőket, gumikesztyűt, esetleg nyeles súrolókefét.

Nem tudom, mennyire van kosz, pókháló, zsírfoltok, ilyesmi, szóval bocs, hogy nem adtam teljes körű választ.

2023. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

#5: igazából egyeltalán nem derül ki, hogy mit is szeretne valójában.

Ha ez az ő lakása és albérlők vannak benne, akkor közölni kell velük, hogy vagy kitakaríttanak tisztességesen maguk után, vagy a kaució árából le lesz vonva a takarító cég ára. Ha ő is csak bérlő, akkor feltételezem, hogy van egy tulaj, ez az ő gondja kellene hogy legyen.

2023. aug. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hova gondolsz ***** válasza:

6-os, számomra kiderült, hogy kb. egyik napról a másikra kell kitakarítania.

És segítséget kért a takarításhoz.

Próbáltam segíteni, amennyire tudtam. Elvileg az oldal erről szól.

2023. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!