Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosópor vagy folyékony mosószer?

Mosópor vagy folyékony mosószer?

Figyelt kérdés

30-40fokos mosáshoz melyiket ajánlanátok fehér,színes és fekete ruhákhoz?

Porban /folyékony mosószerből melyik márka és annak fajtája vált be nektek?


Igaz az,hogy a folyékony mosószer hosszú távon kárt tehet a mosógépbe? Trutyis lerakódások és egyebek...Eddig az öblítőről hallottam csak ilyet,bár azt amúgy sem használok már...


2023. aug. 8. 17:13
A kérdező szavazást indított:
Mosópor
Folyékony mosószer
10 szavazat
 1/6 anonim válasza:
100%

Nekem a Perwoll folyékony mosószer a kedvencem, jó illata van és puha lesz tőle a ruha.

A mosóport nem szeretem, mert beleragad az adagolóba és sokszor a ruhán is marad belőle.

2023. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fehérekhez mosóport használtam eddig,de én közvetlenül a dobba szórtam a ruhaneműkre és nem a tartályba raktam...(bár utóbbinál sem volt gondom vele,sem lerakodást nem csinált a ruhákon -Ariel).

Perwollt feketékhez használtam eddig csak.

Igazából a színes ruhákhoz való érdekelne elsősorban,illetve melyik formába járnak vele jobban én is,és a gép is,mert mindenki mást mond és nem tudom már mi a "legjobb".

2023. aug. 8. 17:37
 3/6 anonim válasza:
100%

[link]

Ezt találtam neten, szerintem hasznos.

2023. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt már láttam.

Sajnos majd mindegyik ilyen cikk mást és mást ír ha mosásról/mosószerekről van szó.

2023. aug. 8. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én feketékre és színesekre is a piros flakonos Perwollt használom. A foltokat nem szedi ki, de szerintem egyik mosószer sem önmagában, előkezelés nélkül. Szépek a ruhák és valóban puhák ettől a mosószertől, és szerintem nem is olyan sűrű hamar feloldódik. Illetve valahol szinte minden héten van akcióban, nem vészes az ára.

A fehéreket én is Ariel porral mosom, ezt még anyukámtól láttam, mindig mindenünk hófehér volt, párom fehér ingei és atlétái is mindig fehérek, semmi sem szürkül el.

Én a port és a folyékony mosószert is mindig a dobba öntöm, így a mosószeres rekesz soha nem koszolódik el.

2023. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a szinesekhez is a feketékhez valót használom, kicsit olyan mintha visszaadná a szinüket.
2023. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!