Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gőztisztító panellakásban,...

Gőztisztító panellakásban, elsősorban szúnyogháló, redőny, párkányok, ablak - továbbá egyéb tisztítási célra. Milyen terméket ajánlanátok? (Megfizethető árkategóriában)

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan megbízható gőzzel működő tisztítót vásárolni, amely elsősorban alkalmas panellakások ablakainak (azon belül szúnyogháló, redőny, párkányok, ablaküveg, továbbá mindenféle rés tisztítására.


Kritériumok:

- Ne okozzon kárt a szúnyoghálóban és bármilyen illesztésben, ami az ablakot illeti

- Ne kerüljön legalább 100k-ba. Egy olcsóbb, kézi eszköz is megteszi még akkor is, ha többször kell újratölteni. Csak legyen megbízható

- Legyen alkalmas egyéb otthoni tisztításra is (pl. konyhában, fürdőszobában - pl. csempék fugáinál stb.)


Tud valaki bármilyen megbízható márkájú eszközt ajánlani?



2023. aug. 14. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lidl-ben, kb 7 eFt-ért vett silvercrest márkájú kézi gőztisztítóm van.

Tökéletes arra, amire használom: fürdőben csempe, szaniter, wc-ben csempe, szaniter és a teljes lakásban lévő világos bézs járólapok közötti ugyancsak világos fugák tisztítása.


Többször kell tölteni, kb 3 decis a tartálya, de ez nem zavaró egy háztartási gépnél.

Ami belőle kijön, az 100 fok körüli, forró víz- ennek okán még a fördőben is óvatos vagyok, mert a szilikonos csík a kád=csempe vagy fal-padló között pl szerintem nem igazán szereti.

Ilyen forró gőz simán kárt tenne a műanyag szúnyoghálóban is, nem is értem, miért gondolod ott használni- ha valamit a forróság károsíthat, akkor a gőztisztító is fogja.

2023. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De ennek a gőznek mi értelme?
2023. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!