Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek a MiniWasher...

Zigó László kérdése:

Mi a véleményetek a MiniWasher Mini összecsukható mosógépről?Kb. mennyi ruha fér bele?Hogyan centrifugál?

Figyelt kérdés

#MiniWasher
2023. aug. 21. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan melyikre gondolsz?

Szerintem biztosan nem centrifugál, de ha mégis, biztosan nem olyan hatékonysággal, mint egy mosógép.

2023. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amit most reklámoznak a facen.Rofthaus.com/hu összecsukható mini mosógép,13990-.Ott azt írja hogy 3 mosási idő és centrifugál is.
2023. aug. 21. 15:16
 3/4 Hova gondolsz ***** válasza:

Rákerestem a nevére, az elsőn nem láthatod a centrifugázást, de ha lejjebb tekersz, ott van egy olyan kiálló fehér műanyag csőszerű valami, gondolom az a centrifuga.

Abba te egy farmert vagy pulóvert nem fogsz kicentrifugázni.


[link]


A második linken (szintén kicsit lejjebb : "Összecsukható hordozható mosógép szárító vödörrel ruhákhoz zokni fehérnemű mini tisztítógépek centrifugális mosó utazás leírása" Ott azt írja, puha ruhák...de nem vagyok benne biztos, hogy akár egy inget is ki tudnál vele centrifugázni.


[link]


Ez semmire nem jó szerintem.

2023. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rongyokat mosok ilyenben, annál többre nem jó. Annyit tud, hogy lightosan kavarja a vízet.
2023. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!