Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Annyira drága a szőnyegtisztít...

Annyira drága a szőnyegtisztítás, annyiba kerül, mint egy új szőnyeg. Melyiket tennétek és miért? A már meglévő szőnyeget szőnyegtisztítóba vinnétek vagy újat vennétek?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha indoklást is írnátok. Köszi előre is!


(Otthoni tisztítás nem jön szóba, azt már próbáltuk, nem vált be.)



2023. aug. 24. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Béreljetek szőnyegtisztító gépet, ha nem ez volt az otthoni takarítás.
2023. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Vannak már szőnyeg tisztító cégek, akik házhoz mennek, gépekkel, szerekkel mindennel.
2023. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Mi is akartuk tisztíttatni, de amikor megtudtuk az árakat hamar meggyőztük magunkat arról, hogy érdemesebb újakat venni abból a pénzből.

Ezért néhány évente amikor már "vállalhatatlanul koszosak", egyszerűen kimegyünk a kínai piacra és pár tízezerért lecseréljük az összeset vadonat újakra.

A régieket meg lomtalanításkor kitesszük, amiket mások boldogan elvisznek.

Így mindenki jól jár.

:)

2023. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

1. 2. ... próbáltátok, vagy csak a duma van?

Én próbáltam, nem jött be. Nem úgy működik ám a szőnyegtisztító gép mint a reklámfilmekben, hogy elhúzod és hopp már hófehér, illatos, száraz és azonnal használható... Új szőnyeg lett, mert kocsim sincs amivel vihettem/hozhattam volna tisztítóba.

Kérdező ha csak nem fűz elementáris erővel valami a szőnyeghez (anyám vette, ezek csináltuk az első gyereket, stb :D) akkor vegyél másik szőnyeget. A régit meg ajánld fel valakinek a házban, vagy tedd ki a lépcsőházba egy cetlivel, hogy ingyen elvihető. 5 perc múlva nem lesz sehol. A kuka mellé ne tedd, azért büntet(het)nek!

2023. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is újat veszek
2023. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"ezen csináltuk az első gyereket"

:))

2023. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A második gyerekből futóbajnok lett.

Mert azt meg a futószőnyegen csináltuk...

:)

2023. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Évente egyszer bérlünk kb. egy kárpit tisztítót és akkor tisztítunk minden szőnyeget, kárpitos bútort, stb. egy-két nap alatt. Így azért nem lesz annyira mocskos, hogy kidobásra ítélje az ember, pedig két gyerekünk van, meg egy macskánk.
2023. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tisztíttatom,hozzák-viszik,1000 ft/m2, nekem megéri
2023. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es akkor mi van a perzsa szőnyeggel?
2023. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!