Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagytakarításra készülök a...

Nagytakarításra készülök a szobámba. Bíztatnál?

Figyelt kérdés
Vagy ötletek is jöhetnek hogy mit csináljak.
2010. okt. 17. 13:22
 1/8 anonim válasza:

rendezt át egy icsit a szobádat úgy majd nagyobb kedved lesz a takarításhoz:)


vagy valamilyen külön takarítás után jutalmazd meg magad valami kis édewsséggel vagy amivel szeretnéd:)

2010. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez jó ötlet már kedvet is kaptam!:)

2010. okt. 17. 13:55
 3/8 anonim válasza:

Azokat a ruhákat amiket 1 éve nem vettél fel, zsákold be és adományozd el.

Nézz szét a bútoraid közt a fölöslegeseket tedd a ház elé, tuti elviszik, neked meg lesz helyed :)

2010. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. okt. 17. 14:51
 5/8 anonim válasza:

hajrááá:D én mondjuk havonta nagytakarítok, úgy nem gyűlik össze annyi munka. plusz hetente kiporszívózok/portörlök

szerintem szanáld át a szobád teljes tartalmát, dobáld ki a felesleges cuccokat, és akkor több hely lesz a szekrényedben, nem lesz elől annyi cucc és akkor könnyebben tudsz porttörölni:)

én így szoktam csinálni:

1)kipakolom a székeket, díszeket, egyéb törékeny és felesleges dolgokat hogy nagyobb helyem legyen takarítani

2)kiszanálom a felesleges cuccokat mindenhol

3)portörlés

4)bútorápolóval bekenem a bútorokat

5)rendetrakok

6)felporszívózok

7)visszaviszem a székeket, és egyéb dolgokat

8) ha nagyon koszos, berakom a mosásba a kicsi szőnyegeket

+ha nagyon unom a dekorációt, akkor csinálok újat mondjuk évente kétszer

szerintem ha lány vagy, akkor takaríts amikor megvan a menzeszed. legalábbis nekem ilyenkor folyton takarítani van kedvem:D nem tudom nálad hogy van ez de én ilyenkor folyton tevékenykedek:D

az tartsa benned a lelket, hogy milyen király érzés lesz ha túl leszel rajta:D szerintem a takarítás után ajándékozd meg magad egy sütivel;)

2010. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rakj be valami jó kis zenét,vagy rádiót,ami nem untat és összevissza minden stílus megy :D

Aztán szép komótosan kezdj el takarítgatni, picit ülj le közben, nézegesd a régi holmijaidat, nosztalgiázz:)

Zsákold be a régi dolgaidat, dobd ki,ami fölösleges,stbstb,hajrá:)

2010. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végre végeztem! :)
2010. okt. 17. 18:02
 8/8 anonim válasza:
Szerintem jókat írtak.
2010. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!