Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Inox felületet egy kis ciffel...

Inox felületet egy kis ciffel tisztutottam es ilyen lett. Ez mi? Mivel tisztitsam??

Figyelt kérdés

Most eloszor van ilyen inoxos páraelszívonk (albérlet) es hat eleg zsiros volt. Szivaccsal keves ciffel tisztitottam de nem mindenhol. Utana csak mosogatoszer+ciffes vizes rongyal.

Eleg csunya lett. Szerintetek elrontottam?

Elegge felek mert hat nem a mienk.

Miutan megszaradt eleg foltos lett. Remelem ,hogy csak azert mert nem mindenhol jott le a kosz.

Kerlek segitsegek.


2023. okt. 10. 13:34
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Most látom karcos is. :(

2023. okt. 10. 13:40
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

"Most látom karcos is. :("


Aki súrolószerrel tisztít arra alkalmatlan felületeket, az így jár...

2023. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Ciff az súroló, nem szabad akármire használni. Én a mikrót tettem tönkre vele.
2023. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, elrontottam..

Ez most elegge idegesit.

De legalabb tobbet nem esek neki ciffel.

De akkor mivel kell hatekonyan tisztitani?

2023. okt. 10. 13:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Illetve mik azok a foltok a karcon kivul? Azt más tisztitoszer meg lehozza?
2023. okt. 10. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:
2023. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

A Cif önmagában nem karcol, szerintem annak nekiestél a szivacs dörzsis részével.

Sima mosogatószeres rongy bőven elég ra.

2023. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
Az egyetlen szerintem helyes megoldás az, hogy nagyon gyakran kell tisztítani. Esetleg zsíroldóva. Az olajpára durván gyantásodik és sima mosogatószer talán le sem hozza...Volt szerencsém ilyen elgyantásodott páraelszívót takarítani. Szétszedtem apróra és nminden darabját melegvízben beáztatva mosogattam el. Azután összeszerelés. Persze ezek után már nem engedtem "elgyantásodni".
febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!