Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Romániából hozott Ariel...

Romániából hozott Ariel mosógél jó minőségű?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba Romániában vett Ariel szenzitív mosógélt, de teljesen más az itthonihoz képest, ez rózsaszín színű és olyan az illata, mint a gyerekrágóguminak. Az Ausztriában vett ugyanilyen mosógél pedig sűrűbb állagú, kék színű, az illata is másabb kicsit.
2023. okt. 15. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván màsabb mint a nyugaton gyártott termék.Még mindig trükköznek vele, alacsonyabb a hatóanyag tartalma.
2023. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha boltban vettek, akkor nem hamis. Ha piacon, vásárban, akkor teljesen biztos, hogy hamis.
2023. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mosószereket mindig a helyi piachoz igazítják: vízkeménység, mosási módszerek, ár. A csóróbb országokban visszaveszik a drágább összetevőket, hogy a helyiek meg tudják venni a terméket.
2023. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mossál vele és ki fog derülni. :) A legrosszabb dolog ami történhet, hogy nem igazán fog rendesen tisztítani, a ruhát nem kéne károsítsa de ha félsz akkor mondjuk zoknit vagy valami hasonló kevésbé értékes ruhadarabon próbáld ki.


Erdélyi vagyok és lehet hülyeségre emlékszem, de mintha amit én vettem volna az zöld színű volt.

2023. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél keletebbre mégy annál silányabb a minőség, de az is igaz hogy kb. mindegy milyen mosóport használsz. Most már mi is Biopont vagy Tomit használunk nem vettünk észre hogy rosszabb lenne.
2023. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es, ha olyan helyen jársz, megnéznéd, hogy a szenzitív ariel milyen színű? (A sima itt is zöldes)Mostam már vele amúgy, nincs olyan intenzív illata de nem rossz.
2023. okt. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!