Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik gőzfelmosót ajánljátok?

Melyik gőzfelmosót ajánljátok?

Figyelt kérdés

Karcher SC2 vagy SC3 és Black & Decker FSM1630 között vacillálok, utóbbi vízszűrőjét lehet cserélni, vagy ameddig tart aztán kuka?


Illetve az SC2 és SC3 között van érdemi különbség?



nov. 16. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Én csak a Karcherről tudom beszélni, nekem SC3 van. Ugyanaz, mint az SC2, csak sokkal gyorsabban fűti fel a vizet, aminek akkor van jelentősége, ha nagy felületet akarsz tisztítani vele, pl. padlót az egész házban, mert akkor egy tartállyal nem fogsz tudni végigmenni és folyton meg kell állni, hogy fűtsön. Az SC3 egy perc alatt már használható. De erősségre ugyanaz a kettő. Fontos, hogy ha fertőtleníteni akarsz vele, akkor nem olyan sebességgel kell végigtolni, mint egy porszívót pl, hanem szépen lassan, hogy legyen ideje átgőzölni a padlót. Lehet folyamatosan tolni, csak minél lassabban.
nov. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!