Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehet mosódió géllel felmosni?

Lehet mosódió géllel felmosni?

Figyelt kérdés
Használtam egy mosólapkát, amit azt hittem, hogy felülettisztító, de kiderült, hogy ruhákhoz van. Pedig zseniálisan jó volt, kb kétszer olyan koszos volt a víz vele, mint sima felülettisztítóval. Úgyhogy kísérletet tettem és a normál mosószeremmel (ami mosódió gél) felmostam a padlót és az is sokkal koszosabb volt, mint általában a víz szokott lenni. 2 naponta mosok fel, kb ugyanolyan koszos mindig a padló, úgyhogy szerintem tényleg jobban tisztít a mosószer. Nem lett csíkos vagy ragacsos a kő. Szerintetek lehet ezzel felmosni vagy van valami hátránya?
nov. 17. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ezek szerint akkor lehet, nem?
nov. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

A felmosáshoz használt szerekkel felmosol és kész.

A mosószerek viszont öblítést igényelnek a ruháknál, ahogy a szappanozott kezedet is lemosod utána.


Tehát itt szerintem 1x vagy 2x is fel kéne mosni utána tiszta vízzel, különben ottmarad a padlón a mosószer is.

nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
2# a felmosó szerek sem tűnnek el a semmibe. Ott marad a vízzel együtt, idővel bomlik mint más. De más a feladat, így kismértékben változik az összetètel.
nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog 2# annyi koszt felszedni az tuti. Ráadásul ha 2 naponta felmosol, nem lehet akkora kosz. Mosódió gèl amúgy is barna, ès mindössze szaponint tartalmaz. Mèg a koszt sem tudja rendesen magához kötni ès felszedni.
nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Őszintén kérdezem ennek mi a fene értelme??? Hát könyörgöm annyi de annyi féle szer van amit hidd el hogy tőled okosabb emberek le teszteltek nem hiába van az hogy egyik erre a másik meg arra való. Most fals példa de akkor a mosókapszulát bele tennéd a mosogatógépbe, mert lehet úgy hatékonyabb vagy mi???? Bocsánat hogy így ki akadok és várom a le pontozást csak úgy un block nem értem az embereket. Nem ne tedd.
nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
5, az autószerelőnk felesége mosogatógéptabit rak a férje olajos melósruháihoz, én meg samponnal mosok fel... Megyek, el is ásom magam.
nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy egy ilyen egyszerű kérdés ilyen intenzív érzéseket fog kiváltani. :D Abba nem gondoltam bele, hogy az ottmaradt anyag nem arra lett kitalálva, hogy emberekkel kerüljön közvetlen kontaktusba. Akkor inkább hanyagolom. Ha már duplán mosok fel, akkor az első mosást inkább Domestossal csinálom. Köszi a válaszokat! :)
nov. 17. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!